Зміни по спецфонду

Кошторис складання, затвердження, виконання та інше
Зміни по спецфонду

Maria13 » 24 листопада 2013, 19:48

Доброго дня, підкажіть будь-ласка що можна зробити в такій ситуації, я початковий бухгалтер в бюджетній сфері і ще незнаю всіх нюансів бюджетної сфери. По спецфонду в 2013 році в мене передбачена сума коштів на капітальний ремонт по КЕКВ 3132, ми витратили менше і по спецфонду рахується залишок 1900 грн, питання полягає в наступному
- чи може мені Головний розпорядник коштів перекинути ці кошти на інший КЕКВ, н-д на прибання теплолічильника?
- чи в кінці року я маю повернути цей залишок Головному розпоряднику коштів?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 31
З нами з: 24 листопада 2013, 19:34
Звідки: Дубровица
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская Область

Зміни по спецфонду

Радистка_Кэт » 24 листопада 2013, 21:55

Теоретически перекинуть можно - если ваш главный распорядитель будет этом заниматься. Пишите письмо с просьбой и обоснованием. Но это сессия (между капитальными и текущими), думаю, из-за 1900 грн. никто возиться не будет.
 
В конце года все обнуляется и поднимается распорядителям высшего уровня, казначейство все перекинет, можно самим сдерать распределение на минус (если местный бюджет), опять-таки, нужно с главным распорядителем говорить.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2216
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 46 раз.
Подякували: 21 раз.
Регіон: Киев

Зміни по спецфонду

orif » 30 січня 2014, 16:41

кто нибудь осмечивал остаток на начало года по спецфонду?

у меня на 01.01.14 по 03 фонду (Інші джерела власних надходжень бюджетних установ 25020100 Від отриманих благодійних внесків, грантів та дарунків форма 4-2) остаток на счете.
Как всегда сделала довидку про змины кошториса, поставила их в финансування (код 602100 На початок періоду ), главный распорядитель подписал, отнесла в УДК, "посадили", а теперь финуправление кричит, что мы неправомерно это сделали, т.к. согласно ст.72 п. 2 т.к. данные изменения делаются : шляхом внесення змін дорішення про місцевий бюджет за результатами річного звіту про виконання
місцевого бюджету за попередній бюджетний період
а депутаты еще этот годовой отчет еще не утвердили

казначей говорит, что для анулирования довидок она причин не видит, и я меж двух огней, т.к. уже финансовые на эту смету повесила
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Луганская Область

Зміни по спецфонду

Lala » 30 січня 2014, 17:28

Мы осметили, у нас по коду 25020200 остаток, и финансовые уже зарегистрировали, причем не мы одни, никто пока ничего не говорил.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 30 березня 2011, 19:51
Звідки: Донецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Зміни по спецфонду

Радистка_Кэт » 30 січня 2014, 18:00

Вы все правильно сделали, пусть ваше финуправление читает внимательно постанову № 228
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2216
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 46 раз.
Подякували: 21 раз.
Регіон: Киев

Зміни по спецфонду

orif » 30 січня 2014, 18:27

Lala, вот мне казначей тоже говорила, что много др.организаций такие довидки уже зарегистрировало, и только со мной проблемма вылезла

Радистка_Кэт, ткните меня носом в пункт постановы
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Луганская Область

Зміни по спецфонду

Радистка_Кэт » 30 січня 2014, 20:10

Остаток на начало года по спецфонду никак не фигурирует в бюджете.
 
16. У процесі складання та затвердження проектів кошторисів залишки бюджетних коштів за спеціальним фондом кошторисів не плануються.

 


Добавлено (30.01.2014, 20:10)
---------------------------------------------
А вообще - вот пункт
 
49. Видатки бюджету та надання кредитів з бюджету спеціального фонду бюджету провадяться виключно в межах і за рахунок відповідних надходжень до цього фонду на підставі кошторисів з урахуванням внесених до них змін.
Видатки спеціального фонду кошторису здійснюються у послідовності, передбаченій пунктом 23 цього Порядку для їх планування.
Установи мають право використовувати протягом поточного бюджетного періоду залишки бюджетних коштів, що утворилися на початок року на рахунках спеціального фонду, для здійснення видатків бюджету або надання кредитів з бюджету, передбачених у кошторисах на поточний рік.
 Зміни до спеціального фонду кошторису вносяться у разі, коли загальний обсяг фактичних надходжень до цього фонду разом з обсягом залишків бюджетних коштів на його рахунках на початок року буде більший, ніж відповідні надходження, враховані у кошторисі на відповідний рік. При цьому в спеціальному фонді кошторису уточнений обсяг видатків бюджету та надання кредитів з бюджету повинен дорівнювати сумі уточненого обсягу доходів і залишків бюджетних коштів на початок року.
Протягом бюджетного періоду розпорядники вносять зміни до спеціального фонду кошторису за власними надходженнями на підставі довідки Казначейства про підтвердження надходжень на спеціальні реєстраційні рахунки, що відкриті в органах Казначейства, та довідки про зміни до кошторису без внесення відповідних змін до бюджетного розпису за спеціальним фондом бюджету. Розпорядники нижчого рівня подають розпорядникам вищого рівня завірені відповідним органом Казначейства копії затверджених довідок про внесення змін до спеціального фонду кошторису за власними надходженнями. Розпорядниками вносяться зміни до спеціального фонду кошторису у частині збільшення надходжень та видатків у разі, коли обсяги власних надходжень спеціального фонду кошторису фактично перевищили обсяги, враховані під час затвердження відповідного бюджету, з урахуванням залишків на початок року. Зміни вносяться на підставі розрахунків з відповідним обґрунтуванням. У разі коли фактичний обсяг власних надходжень з урахуванням залишків бюджетних коштів на початок року бюджетних установ менший, ніж плановані показники, враховані у спеціальному фонді кошторису, розпорядники зобов'язані за три тижні до кінця бюджетного періоду внести зміни до спеціального фонду кошторису у частині зменшення надходжень і видатків з урахуванням очікуваного виконання спеціального фонду кошторису у відповідному бюджетному періоді. Розпорядники упорядковують бюджетні зобов'язання з урахуванням внесених до спеціального фонду кошторису змін.
Органи Казначейства ведуть облік таких змін, провадять видатки спеціального фонду бюджету за власними надходженнями на підставі кошторисів з урахуванням внесених до них змін без внесення змін до бюджетного розпису та відображають у звітності про виконання державного бюджету планові показники за спеціальним фондом бюджету з урахуванням внесених змін до кошторисів.
Зміни до спеціального фонду кошторису за іншими надходженнями (крім власних надходжень бюджетних установ) вносяться у порядку, за яким після внесення відповідних змін до бюджетного розпису складаються довідки про внесення змін до кошторису.
Планові показники за спеціальним фондом кошторису розпорядників у формах звітності повинні відповідати даним обліку, який ведеться органами Казначейства.
Головні розпорядники під час подання зведеної бюджетної та фінансової звітності забезпечують відповідність планових показників за спеціальним фондом кошторисів з урахуванням внесених до них змін даним звітності Казначейства про виконання спеціального фонду державного бюджету.
Головні розпорядники під час складання та подання зведеної бюджетної та фінансової звітності враховують дані довідок про внесення змін до кошторису, які є підставою для відображення планових показників за власними надходженнями у зведених звітах про виконання кошторисів. При цьому зазначені дані повинні відповідати даним обліку Казначейства.
 У звітності про виконання державного та місцевих бюджетів за спеціальним фондом відображаються планові показники з урахуванням внесених змін до кошторисів.
У разі внесення змін до спеціального фонду кошторису (бюджетного розпису) зміни до закону про Державний бюджет України (рішення про місцевий бюджет) не вносяться.
У разі коли виконання робіт за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету здійснювалося за державним замовленням, відповідні зміни вносяться до обсягів державного замовлення.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2216
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 46 раз.
Подякували: 21 раз.
Регіон: Киев

Зміни по спецфонду

orif » 30 січня 2014, 21:40

Радистка_Кэт, спасибо! Но барышня из финуправления, аргументирует свой отказ: 
ст 72 БК .....2. Місцевий бюджет може затверджуватися з дефіцитом заспеціальним фондом у разі залучення до бюджету розвитку коштів від місцевих
запозичень, коштів із загального фонду такого місцевого бюджету, надходження
внаслідок продажу/пред'явлення цінних паперів, а також у разі використання
залишків коштів спеціального фонду місцевого бюджету, крім власних надходжень
бюджетних установ (шляхом внесення змін до рішення про місцевий бюджет зарезультатами річного звіту про виконання місцевого бюджету за попередній
бюджетний період
).

она говорит, что річной звіт про виконання місцевого бюджету депутатами не утвержден и остатка на счете у нас как бы нет, так как его не утвердили, если бы был постоянный кошторис, тогда довидки проходят, а т.к временная смета, то это не работает, короче я в шоке, мне завтра платежку относить надо, и вот теперь не знаю, как быть
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Луганская Область

Зміни по спецфонду

Радистка_Кэт » 30 січня 2014, 22:26

Ну так правильно - "крім власних надходжень бюджетних установ"
 
У вас ж власни надходження?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2216
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 46 раз.
Подякували: 21 раз.
Регіон: Киев

Зміни по спецфонду

lenok81 » 12 лютого 2014, 16:26

Ми бюджетна установа як завжди  залишивля залишок коштів (надходження від платних послуг) на рахунку на поч.року. Зробили довідку на зміни, реєстри та зведені показники показали в довідці як фінансування (зал.коштів) так робили завжди! Зараз з новою КАЗНА в казначействі хочуть ставити залишок коштів
як надходження від платних послуг  це правильно?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 52
З нами з: 09 червня 2013, 18:33
Звідки: Винница
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Винницкая область

Зміни по спецфонду

Радистка_Кэт » 12 лютого 2014, 16:31

Там в довидке обязательно пишется строчка "залишок на 01.01.2014"
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2216
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 46 раз.
Подякували: 21 раз.
Регіон: Киев

Зміни по спецфонду

Rediska » 12 лютого 2014, 16:55

помогите решить проблему, финуправление нормально не хочет разговаривать, а я человек новый, как говорится только учусь. У меня вот какая проблема: по КФК 250404 по временной смете по общему фонду план на первый квартал составляет 7575 грн. По постоянной смете запланировано только 1600 грн. на год все по КЭКР 2800. Что делать с этим? еще по КФК 110204 по спец фонду есть средства по временной смете по КЭКР 2281, а по постоянной планируется только КЭКР 2210. Что делать с 2281, куда и как эти средства перекинуть? еще по КФК 160101 по временной смете планировали общий фонд, а по постоянной будет только спец фонд. Что делать с общим? И как? и еще по КФК 010116 по спец фонду КЭКРЫ 2210 и 2240, можно разнести по 4-3 - бюджет развития? Я буду вам всем очень благодарна за ответы!!!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 12 лютого 2014, 16:47
Звідки: Симферополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Крым

Зміни по спецфонду

EVGENIY » 13 лютого 2014, 00:53

Rediskahttp://ukrbudget.ru/ZAKON/Nakaz_228.rar качайте и читайте! 
Rediska написав:помогите решить проблему, финуправление нормально не хочет разговаривать, а я человек новый, как говорится только учусь. У меня вот какая проблема: по КФК 250404 по временной смете по общему фонду план на первый квартал составляет 7575 грн. По постоянной смете запланировано только 1600 грн. на год все по КЭКР 2800. Что делать с этим? еще по КФК 110204 по спец фонду есть средства по временной смете по КЭКР 2281, а по постоянной планируется только КЭКР 2210. Что делать с 2281, куда и как эти средства перекинуть?
у вас что прошли кассовые выдатки?? Или вы повесили кредиторку??

Rediska написав:и еще по КФК 010116 по спец фонду КЭКРЫ 2210 и 2240, можно разнести по 4-3 - бюджет развития?

бюджет развития это как правило капитальные расходы, но и по 4-3 не запрещено проплачивать 2210 и 2240 но это не бюджет развития!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8646
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 107 раз.
Подякували: 1141 раз.
Регіон: Харьковская область

Зміни по спецфонду

EVGENIY » 13 лютого 2014, 00:55

lenok81 написав:Зараз з новою КАЗНА в казначействі хочуть ставити залишок коштів як надходження від платних послуг  це правильно?
это не правильно, должны показывать как ФИНАНСИРОВАНИЕ по коду 602100, в е-казне это уже реализовано!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8646
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 107 раз.
Подякували: 1141 раз.
Регіон: Харьковская область

Зміни по спецфонду

Rediska » 13 лютого 2014, 08:26

EVGENIY написав:у вас что прошли кассовые выдатки?? Или вы повесили кредиторку??
 
EVGENIY написав:у вас что прошли кассовые выдатки?? Или вы повесили кредиторку??
не было ни кассовых расходов ни кредиторки. По временной смете бухгалтер ошиблась и забабахала по 010116 спец фонд кекр 2210 на 4-3. Финуправление сказали что срочно перекидывайте на 2281, а когда примите постоянный бюджет перекинете еще раз. Только куда не сказали.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 12 лютого 2014, 16:47
Звідки: Симферополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Крым

Зміни по спецфонду

lenok81 » 13 лютого 2014, 16:30

Радистка_Кэт, Я все так і зробила, але в казначействі сказали що в Казні  можна ставити тільки як платні послуги 25010100? а в бухгалтерії   кажуть що фінансування eek хто правий?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 52
З нами з: 09 червня 2013, 18:33
Звідки: Винница
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Винницкая область

Зміни по спецфонду

lisAlisA » 28 лютого 2014, 15:18

підскажіть, будь ласка, як правильно поступити. ситуація така:

на початок року є залишки коштів. (склалися вони за рахунок реалізації майна.) - 14 000грн.
надійшло з початку року (плата за оренду майна)  - 1000 грн.
по кошторисуна КЕКВ 2800
 заплановано (плату за оренду )11000 грн 

зараз ми хотіли б скористатися залишком коштів, який склався на початок року, спрямувавши видатки на КЕКВи 2210 і 2240

яким чином мені внести зміни до кошторису? 
наскільки я розумію,  треба залишок+надходження-кошторис. і різницю я можу уточняти, на який КЕКВ хочу.
але не можу розібратись - мені "мінусувати" 11000грн чи ні? це ж різні види надходжень! 

от джерело надходжень - яка там сума має бути??? реальний залишок в 14000 грн чи 3000грн (за мінусом 11000грн.)???
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 29 травня 2013, 12:52
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Зміни по спецфонду

Радистка_Кэт » 28 лютого 2014, 15:59

Залишок 14000 у вас не был уточнен?

Уточняете его сейчас довидкой. Надходження 1000 - это уже под кошторис на этот год.

А почему 2800?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2216
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 46 раз.
Подякували: 21 раз.
Регіон: Киев

Зміни по спецфонду

Nezabudka » 04 березня 2014, 20:39

Підкажіть будь-ласка... ми від утилізації компютерної техніки отримали кошти на спец. рахунок. казначейство говорить проводити ці кошти довідкою , а не складати кошторис. Що вони мають на увазі..якої форми ця довідка????
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 24 січня 2014, 22:39
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Зміни по спецфонду

EVGENIY » 04 березня 2014, 20:44

Nezabudka, Довідкою про зміни до кошторису  wink
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8646
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 107 раз.
Подякували: 1141 раз.
Регіон: Харьковская область

ДаліХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей