розрахунки до кошторису

Кошторис складання, затвердження, виконання та інше
розрахунки до кошторису

jktyrf » 05 листопада 2015, 09:44

Підкажіть, будь ласка, як зрозуміти ст. 51 БК України, де написано, що розпорядники бюджетних коштів забезпечують у повному обсязіпроведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладають договори за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обгрунтованих лімітів споживання.
Невже потрібно ліміти споживання надавати на затвердження головному розпоряднику, чи розписувати в розрахунках до кошторису ліміт споживання по кожному енергоносію. А як визначати ліміт по послугах зв'язку?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 11 грудня 2014, 15:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: розрахунки до кошторису

Ольгіца » 05 листопада 2015, 10:59

По комунальних нам доводяться ліміти споживання у натуральних показниках головним розпорядником. Наскільки я знаю, АГВ надає відповідні розрахунки. І в розрахунках до кошторису ми це розписуємо обовязково.
По послугах звязку лімітів немає. В розрахунках пишемо кількість телефоних номерів та абонплату. Мобільний звязок не оплачуємо...
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 46
З нами з: 03 листопада 2015, 16:42
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: розрахунки до кошторису

jktyrf » 05 листопада 2015, 12:31

Дякую. Но нам ліміти головний розпорядник не доводить.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 11 грудня 2014, 15:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: розрахунки до кошторису

Владислав Станкус » 05 листопада 2015, 15:24

Доброго дня!
Відповідно до п.43 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою КМУ від 28 лютого 2002 р. № 228 розпорядники повинні затвердити у кошторисах обсяг коштів для проведення розрахунків за електричну і теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, у повному обсязі в розрахунку на рік з урахуванням коштів загального та спеціального фондів відповідно до статті 51 Бюджетного Кодексу України та закону про Державний бюджет України.
До кошторисів додаються детальні розрахунки за КЕКВ 2270 „Оплата комунальних послуг та енергоносіїв” на підставі затверджених в установленому порядку лімітів.
Вищезазначене свідчить про те, що саме головні розпорядники бюджетних коштів повинні довести відповідні ліміти.
Якщо ж такі ліміти головним розпорядником не доведені то розрахунки потрібно проводити виходячи з реальної потреби установи в коштах на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, визначеної за результатами проведеного аналізу щодо споживання цих послуг за попередні періоди, при цьому повинен бути забезпечений суворий режим економії коштів. До кошторисів можуть включатися тільки видатки, передбачені законодавством, необхідність яких обумовлена характером діяльності установи, як це передбачено вимогами п.20 Порядку №228
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 41 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: розрахунки до кошторису

ruslana.s » 22 лютого 2016, 10:52

Підкажіть, будь ласка, чи можна включати до розрахунків до кошторису картки для поповнення мобільного  телефону?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 22 лютого 2016, 10:41
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Re: розрахунки до кошторису

EVGENIY » 22 лютого 2016, 11:05

ruslana.s написав:Підкажіть, будь ласка, чи можна включати до розрахунків до кошторису картки для поповнення мобільного  телефону?

4. Припинення здійснення витрат на оплату послуг мобільного зв'язку (крім організації ліній зв'язку під час позастудійних трансляцій подій державними телерадіокомпаніями та оперативної передачі інформаційних повідомлень з місць подій журналістами Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ"; здійснення Міноборони, Збройними Силами, іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами, Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації, Державною спеціальною службою транспорту, органами і підрозділами служби цивільного захисту мобільного зв'язку для провадження службової діяльності та здійснення заходів з обороноздатності держави, а також мобільного зв'язку, який використовується працівниками державної лісової охорони, працівниками Координаційного центру з надання правової допомоги та його територіальних відділень; здійснення працівниками закордонних дипломатичних установ України мобільного зв'язку для провадження службової діяльності з організації та виконання консульських функцій; оплати послуг мобільного зв'язку за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету для забезпечення підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери управління Держводагентства, управління віддаленими від основних баз водогосподарськими об'єктами; випадків, коли витрати на оплату послуг мобільного зв'язку здійснюються за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету, отриманих на зазначену мету як гранти, міжнародна технічна допомога, благодійні внески).

ЗАХОДИ щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету
(Постанова КМ|Перелік,  КМ України, від 01.03.2014,  № 65 "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету")
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8451
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 96 раз.
Подякували: 1011 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: розрахунки до кошторису

Luganskiy Vadik » 29 лютого 2016, 21:17

подскажите пожалуйста, для годового плана закупок можно изменять количество и сумму товаров? например, если мы в бюджетном запросе планировали 3 рабочих халата по 250,00грн, а при составлении плана закупок решили купить 5 по 300,00
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 29 лютого 2016, 21:09
Звідки: Украина, Северодонецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: розрахунки до кошторису

Наталія М » 14 березня 2016, 12:04

Я все ж таки хочу уточнити щодо затверджених лімітів по енргоносіях. Допустим така сиуація- ліміти затверджені на початок року відповідно до кошторисних призначень на поточний рік. В кінці року головний розпорядник виділяє ще додадково кошти на енергоносії. Як бути тепер з затвердженими лімітами?Ми з Київобленерго затверджуємо ліміти в кінці року на слідуючий рік, так можна спланувати відповідно до бюджетного запиту на слідуючий бюджетний рік і вартості послуг на дату складання скільки кВт годин нам дозволено використати у наступному бюджетному році. АЛЕ виходить так що і цінова політика в нас нестабільна та й кошти можуть виділити або більше або ж менше. От і виходить що ліміти затверджені, але не відповідають кошторисним призначанням (розрахункам до кошторису)
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 23 лютого 2016, 16:16
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: розрахунки до кошторису

Радистка_Кэт » 14 березня 2016, 12:14

Когда-то, когда все было стабильно и цена на энергоносители просчитывалась, деньги своевременно добавлялись - у нас лимиты делались в натуральных показателях с указанием еще и денег. Если в течении года были изменения - лимиты не переутверждались, просто в конце года делался отчет по факту использования по той же форме, что и лимиты.

Потом, когда начался "кризис" - лимиты мы стали делать только в натуральных показателях, без денег.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2214
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 43 раз.
Подякували: 21 раз.
Регіон: Киев




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість