Остаток денежных средств по спец. фонду на начало года

Кошторис складання, затвердження, виконання та інше
Остаток денежных средств по спец. фонду на начало года

Кожвен1347 » 25 лютого 2016, 15:38

Подскажите имею ли я право осметить остаток денежных средств по специальному фонду на начало года?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 05 січня 2015, 20:43
Звідки: Мариуполь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Re: Остаток денежных средств по спец. фонду на начало года

EVGENIY » 25 лютого 2016, 15:43

Кожвен1347 написав:Подскажите имею ли я право осметить остаток денежных средств по специальному фонду на начало года?

ДА!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8449
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 93 раз.
Подякували: 1010 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Остаток денежных средств по спец. фонду на начало года

Просто_человек » 26 лютого 2016, 09:00

EVGENIY написав:
Кожвен1347 написав:Подскажите имею ли я право осметить остаток денежных средств по специальному фонду на начало года?

ДА!

Думаю це залежить від виду доходів...
Видатки за іншими джерелами надходжень не плануються.
Ми кожного року так страдаємо - маємо залишок коштів за іншими надходженнями, але під час затвердження кошторису їх не враховуємо, а після затвердження кошторису робимо довідку про внесення змін :66:
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 243
З нами з: 23 грудня 2014, 11:15
Звідки: Днепр
Дякував (а): 12 раз.
Подякували: 14 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Остаток денежных средств по спец. фонду на начало года

Радистка_Кэт » 26 лютого 2016, 09:05

Все так страдают :)
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2214
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 43 раз.
Подякували: 21 раз.
Регіон: Киев

Re: Остаток денежных средств по спец. фонду на начало года

Кожвен1347 » 26 лютого 2016, 09:35

Спасибо. Но наша Выше стоящая организация нам это запретило делать, опираясь на ПКМ №228 от 28. 02. 2002г. п.49 "Зміни до спеціального фонду кошторису вносяться у разі, коли загальний обсяг фактичних надходжень до цього фонду разом з обсягом залишків бюджетних коштів на його рахунках на початок року буде більший, ніж відповідні надходження, враховані у кошторисі на відповідний рік."
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 05 січня 2015, 20:43
Звідки: Мариуполь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Re: Остаток денежных средств по спец. фонду на начало года

EVGENIY » 26 лютого 2016, 09:41

Просто_человек написав:
EVGENIY написав:
Кожвен1347 написав:Подскажите имею ли я право осметить остаток денежных средств по специальному фонду на начало года?

ДА!

Думаю це залежить від виду доходів...
Видатки за іншими джерелами надходжень не плануються.
Ми кожного року так страдаємо - маємо залишок коштів за іншими надходженнями, але під час затвердження кошторису їх не враховуємо, а після затвердження кошторису робимо довідку про внесення змін :66:

Мені теж відомо про ці страждання, але на мою думку це казначеї не вірно трактують порядок складання кошторисів!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8449
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 93 раз.
Подякували: 1010 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Остаток денежных средств по спец. фонду на начало года

EVGENIY » 26 лютого 2016, 10:10

Кожвен1347 написав:Спасибо. Но наша Выше стоящая организация нам это запретило делать, опираясь на ПКМ №228 от 28. 02. 2002г. п.49 "Зміни до спеціального фонду кошторису вносяться у разі, коли загальний обсяг фактичних надходжень до цього фонду разом з обсягом залишків бюджетних коштів на його рахунках на початок року буде більший, ніж відповідні надходження, враховані у кошторисі на відповідний рік."

Ну так саме цей пункт нам і каже що треба в кошторис закладати залишки! 
"коли загальний обсяг фактичних надходжень до цього фонду разом з обсягом залишків бюджетних коштів на його рахунках на початок року буде більший" отже в кошторисі повинен бути залишок закладений і коли залишок + план по надходженням буде меншим ніж фактично надійшло то необхідно вносити зміни! Залишок не планується на кінець року, тобто не можна в кошторис закладати що в кінці року буде залишок, ось що мається на увазі в порядку складання! Але всі трактують що не можна в кошторис включати залишок!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8449
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 93 раз.
Подякували: 1010 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Остаток денежных средств по спец. фонду на начало года

mezz07 » 10 березня 2016, 14:56

Таке питання . На початок року виник залишок по коду 25010100 та 25020200 . По 25020200 кошторису не вистачає на суму залишку, треба збільшувати , а по 25010100 доходів забагато, не вийде зробити довідку збільшення кошторису по 25020200 за рахунок зменшення доходів по 25010100? Чи окрема збільшити по коду 25020200 на суму залишку, а потім вже інші довідки?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 120
З нами з: 09 жовтня 2014, 13:33
Звідки: Киев
Дякував (а): 14 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Киев




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей