кошторис на платні послуги

Кошторис складання, затвердження, виконання та інше
кошторис на платні послуги

ksyu_boytsova » 14 лютого 2014, 10:23

В нашій установі спеціальній фонд кошторису було заплановано у сумі 134250 грн. (платні послуги) а фактично було надано платних послуг на суму 155720 грн. Що робити в цьому випадку?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 14 лютого 2014, 10:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: кошторис на платні послуги

Станкус Тетяна » 17 лютого 2014, 11:36

Процес планування, складання та внесення змін до кошторисів регулюється Порядком складання, розгляду, затвердження та основні вимоги до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженим постановою КМУ від 28.02.2002 р. № 228 (далі – Порядок № 228).
Відповідно до п.49 Порядку № 228 зміни до спеціального фонду кошторису вносяться у разі, коли загальний обсяг фактичних надходжень до цього фонду разом з обсягом залишків бюджетних коштів на його рахунках на початок року буде більший, ніж відповідні надходження, враховані у кошторисі на відповідний рік. При цьому в спеціальному фонді кошторису уточнений обсяг видатків бюджету та надання кредитів з бюджету повинен дорівнювати сумі уточненого обсягу доходів і залишків бюджетних коштів на початок року.
Протягом бюджетного періоду розпорядники вносять зміни до спеціального фонду кошторису за власними надходженнями на підставі довідки органу Держказначейства про підтвердження надходжень на спеціальні реєстраційні рахунки, що відкриті в органах Держказначейства, та довідки про зміни до кошторису без внесення відповідних змін до бюджетного розпису за спеціальним фондом бюджету.
Розпорядники нижчого рівня подають розпорядникам вищого рівня завірені відповідним органом Держказначейства копії затверджених довідок про внесення змін до спеціального фонду кошторису за власними надходженнями. Розпорядниками вносяться зміни до спеціального фонду кошторису у частині збільшення надходжень та видатків у разі, коли обсяги власних надходжень спеціального фонду кошторису фактично перевищили обсяги, враховані під час затвердження відповідного бюджету, з урахуванням залишків на початок року. Зміни вносяться на підставі розрахунків з відповідним обґрунтуванням.
У вашому випадку обов’язково необхідно внести зміни до кошторису відповідно до зазначених вимог Порядку № 228, інакше кошторис за спеціальним фондом буде перевиконано більш ніж на 100% і фахівці Держфінінспекції при ревізії будуть трактувати це як порушення.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 545
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість