Переведення до органів місцевого самоврядування

Переведення до органів місцевого самоврядування

Анастасія1989 » 18 лютого 2019, 10:52

Шановні колеги, доброго дня, хочу дізнатись, якими законодавчими актами регуюється звільнення шляхом переведення державного службовця до ОМС? Я Вам буду дуже вдячна за пораду!!!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 18 лютого 2019, 10:46
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Херсонская область

Re: Переведення до органів місцевого самоврядування

Козиренко Віталій » 18 лютого 2019, 13:54

Анастасія1989 написав:Шановні колеги, доброго дня, хочу дізнатись, якими законодавчими актами регуюється звільнення шляхом переведення державного службовця до ОМС? Я Вам буду дуже вдячна за пораду!!!

як варіант,  в акті про звільнення: звільнити за власним бажанням у зв’язку з переведенням до якогось ОМС (за умови відповідного листа з ОМС) відповідно до ч.2 ст.86 ЗУ про ДС та п.5 ч,1 ст.36 КЗпПУ. (У трудовій тільки до ч.2 ст.86 ЗУ про ДС.) В акті про призначення: призначити за переведенням...
спецперевірка не проводиться і декларації "перед- " та "після звільнення" не подаються.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 851
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 23 раз.
Подякували: 139 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Переведення до органів місцевого самоврядування

Антоніна кадри » 13 травня 2019, 08:23

А якщо особа працює начальником відділу в райдержадміністрації, пройшла конкурс на начальника відділу в ОМС і стала переможцем то це ж не є переведення і звільнити по переводу не можна ? Лише звільнення за власним бажанням з подачею декларації при звільненні?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 28
З нами з: 26 липня 2018, 08:36
Дякував (а): 15 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Черкасская область

Re: Переведення до органів місцевого самоврядування

Козиренко Віталій » 21 травня 2019, 21:02

Антоніна кадри написав:А якщо особа працює начальником відділу в райдержадміністрації, пройшла конкурс на начальника відділу в ОМС і стала переможцем то це ж не є переведення і звільнити по переводу не можна ? Лише звільнення за власним бажанням з подачею декларації при звільненні?

Ну чому ж не можна. Варіанти є. Це не взаємовиключні положення - можна суміщати. 
Головне - добра воля керівництва.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 851
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 23 раз.
Подякували: 139 раз.
Регіон: Луганська область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість