Скорочення державних службовців

Скорочення державних службовців

Антоніна кадри » 23 вересня 2019, 10:14

Чи можна попередити державних службовців про можливе скорочення не маючи ще розпорядження вищестоящого органу про це. Як офіційно це оформити.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 33
З нами з: 26 липня 2018, 08:36
Дякував (а): 19 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Черкасская область

Re: Скорочення державних службовців

Козиренко Віталій » 23 вересня 2019, 16:16

попередження має бути конкретним, з посиланням на відповідний наказ/розпорядження з якого випливають абсолютно конкретні зміни, які зачіпають права працівників.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 895
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 24 раз.
Подякували: 161 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Скорочення державних службовців

Антоніна кадри » 03 жовтня 2019, 12:29

Підскажіть будь-ласка яка процедура скорочення державних службовців відповідно до нового закону про державну службу. За який час попереджувати працівників про скорочення за 30 чи 60 днів? Чи керуватися КЗпП щодо вивільнення?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 33
З нами з: 26 липня 2018, 08:36
Дякував (а): 19 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Черкасская область

Re: Скорочення державних службовців

Козиренко Віталій » 03 жовтня 2019, 14:19

Антоніна кадри написав: попереджувати працівників про скорочення за 0 днів (в останній робочий день). Чи керуватися КЗпП щодо вивільнення? - Дія норм законодавства про працю поширюється на державних службовців у частині відносин, не врегульованих цим Законом. А тут все врегульовано. Здається мені, що саме так було задумано.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 895
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 24 раз.
Подякували: 161 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Скорочення державних службовців

Антоніна кадри » 03 жовтня 2019, 15:27

Козиренко Віталій написав: попереджувати працівників про скорочення за 0 днів (в останній робочий день). Чи керуватися КЗпП щодо вивільнення? - Дія норм законодавства про працю поширюється на державних службовців у частині відносин, не врегульованих цим Законом. А тут все врегульовано. Здається мені, що саме так було задумано.

Дякую. Я також так вважаю, але багато хто зсилається на ч.3 ст. 5 ЗУ "Про державну службу". Залишилось чекати хто ж перший скоротить без попередження зсилаючись на п1 ч. 1 ст. 87.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 33
З нами з: 26 липня 2018, 08:36
Дякував (а): 19 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Черкасская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей