Стаж державної служби - період роботи викладачем

Стаж державної служби - період роботи викладачем

Брусенцова Яна » 19 листопада 2014, 16:38

На сайті Пенсійного фонду України розміщено відповідь на запитання щодо зарахування до стажу державної служби періоду роботи викладачем.

Запитання: Працюю на посаді державного службовця, з якої планую вийти на пенсію за нормами Закону України "Про державну службу". Чи буде зараховано до стажу моєї державної служби при призначенні пенсії попередній стаж роботи викладачем у державному ВУЗі?

Відповідь: Згідно із Порядком обчислення стажу державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.05.1994 № 283, до стажу державної служби включається, зокрема, стаж наукової роботи, набутий в державних установах, організаціях, закладах на посадах, визначених Переліком посад наукових (науково-педагогічних) працівників підприємств, установ, організацій, вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, перебування на яких дає право на призначення пенсії та виплату грошової допомоги у разі виходу на пенсію відповідно до статті 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2004 № 257 (далі – Перелік), незалежно від наявності перерв у роботі.
Зазначеним Переліком передбачено, зокрема, посаду викладача у вищому навчальному закладі ІІІ-ІV рівнів акредитації.
Враховуючи викладене, час Вашої роботи викладачем у державному ВУЗі буде зараховано до стажу державної служби при призначення пенсії відповідно до Закону України "Про державну службу".

(За матеріалами офіційного сайта Пенсійного фонду України http://www.pfu.gov.ua/)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Харків


Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей