вихідна допомога держслужбовцю

вихідна допомога держслужбовцю

ANNA6724 » 27 листопада 2014, 10:31

В якому розмірі виплачиюється вихідна допомога державному службовцю в разі звільнення зг. ст.40 п.1 ? Дякую
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 114
З нами з: 19 вересня 2014, 10:32
Звідки: Сумы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: вихідна допомога держслужбовцю

Брусенцова Яна » 26 лютого 2015, 13:00

При припиненні трудового договору з підстав, зазначених у пункті 6 статті 36 та пунктах 1, 2 і 6 статті 40 цього Кодексу, працівникові виплачується вихідна допомога у розмірі не менше середнього місячного заробітку; у разі призову або вступу на військову службу, направлення на альтернативну (невійськову) службу (пункт 3 статті 36) - у розмірі двох мінімальних заробітних плат; внаслідок порушення власником або уповноваженим ним органом законодавства про працю, колективного чи трудового договору (статті 38 і 39) - у розмірі, передбаченому колективним договором, але не менше тримісячного середнього заробітку; у разі припинення трудового договору з підстав, зазначених у пункті 5 частини першої статті 41, - у розмірі не менше ніж шестимісячний середній заробіток (ст. 44 КЗпП).
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Харків

Re: вихідна допомога держслужбовцю

ANNA6724 » 26 лютого 2015, 13:05

а "не менше ніж шестимісячний середній заробіток" - це середня заробітна плата за останні шість місяців чи шість посадових окладів працівника?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 114
З нами з: 19 вересня 2014, 10:32
Звідки: Сумы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: вихідна допомога держслужбовцю

Брусенцова Яна » 24 березня 2015, 12:54

Йдеться про середню заробітну плату.
Механізм розрахунку суми вихідної допомоги регулює Порядок обчислення середньої заробітної плати, затверджений постановою КМУ N 100 від 08.02.95 р.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Харків

Re: вихідна допомога держслужбовцю

ANNA6724 » 07 червня 2016, 09:01

Підскажіть, будь ласка,  в якому пункті декларації відображати:
1) вихідну допомогу в разі вивельнення
2) вихідну допомогу працівникам-учасникам ЧАЕС від Управління соціального захисту населення
Дякую
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 114
З нами з: 19 вересня 2014, 10:32
Звідки: Сумы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей