0,25 ставки для державного службовця

0,25 ставки для державного службовця

Оксана7278 » 15 січня 2015, 15:05

Доброго дня! Підскажіть, чи може начальник управління культури працювати на 0,25 ставки художнім керівником гуртка у підпорядкованому йому закладі? Відповідно до п.4 пост КМУ від 03.04.1993 №245 не допускається також одночасно зайняття двох керівних посад. Чи вважається худ. керівник гуртка керівною посадою? Дякую!
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 87
З нами з: 04 грудня 2014, 13:19
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей