Грошова винагорода за сумлінну безперервну працю

Грошова винагорода за сумлінну безперервну працю

Міхно Тетяна » 07 лютого 2014, 14:59

У листі до редакції дописувача постає запитання чи зараховується період служби у лавах Радянської армії до стажу для виплати винагороди за сумлінну безперервну працю?

Відповідь редакції:

Відповідно до абз. 1 п. 1 Порядку № 212 від 24.02.2003 р. грошова винагорода за сумлінну безперервну працю в органах державної влади, зразкове виконання трудових обов’язків (далі — грошова винагорода) видається особам, які пропрацювали безперервно на посадах державних службовців в одному або кількох органах державної влади не менше ніж десять років.
Згідно з абз. 3 п. 1 Порядку № 212 до стажу, який дає право на одержання грошової винагороди, не зараховується, але й не перериває його в ому числі і строкова військова служба у разі, коли державний службовець після цього повернувся на державну службу.
Із наведеного вбачається, що термін перебування державного службовця в лавах збройних сил не може бути зараховано до стажу, що надає право на отримання грошової винагороди за сумлінну та безперервну працю. Навіть у тому разі, коли особа вже перебувала на посаді державного службовця, звільняється з неї у зв'язку із призовом до лав збройних сил, і після закінчення терміну служби призначається на посаду, таке лише не перериває часу безперервної служби.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 28
З нами з: 03 лютого 2014, 07:52
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків


Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість