Обчислення стажу державної служби

Re: Обчислення стажу державної служби

Olga Umantseva » 28 березня 2017, 09:16

Спасибо огромное
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

СВН » 04 травня 2017, 11:00

Приймаємо на посаду (функції обслуговування) людину, яка має 8 років стажу на посадах державної служби та 2 роки служби в лавах Радянської армії. Чи враховується період служби в армії для виплати надбавки за вислугу років?
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Днепропетровская область

yaoleg » 09 травня 2017, 09:54

до стажу для встановлення надбавки за вислугу років включаються стаж роботи у державних органах на посадах керівних працівників, спеціалістів і службовців, раніше набутий стаж державної служби, у тому числі з урахуванням періодів роботи, передбачених частиною другою статті 46 Закону України “Про державну службу”.
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 21 раз.
Подякували: 257 раз.
Регіон: Винницкая область

firenov » 21 вересня 2017, 10:48

Добрий день!
Я працював в ЗСУ та ДСНС на протязі 23 років, вийшов на пенсію. Зараз мене запрошують на роботу в державні органи, чи зарахується мені мій стаж роботи як державна служба? 
Дякую!
Новачок
Новачок

Подякували: 0 раз.
Регіон: Черновицкая область

Козиренко Віталій » 26 вересня 2017, 08:30

так. для обчислення конкретного стажу (чи нічого не випадає) зроблять запит до ЗСУ та ДСНС щодо надання послужного списку.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 18 раз.
Подякували: 75 раз.
Регіон: Луганська область

Денчик А. » 21 грудня 2017, 15:07

Підкажіть будь ласка,обчислення стажу державної служби починається з дня прийому ра роботу,чи прийняття присяги?
Новачок
Новачок

Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Полтавская область

yaoleg » 21 грудня 2017, 19:10

З дня прийому на роботу.
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 21 раз.
Подякували: 257 раз.
Регіон: Винницкая область

Козиренко Віталій » 22 грудня 2017, 11:24

Денчик А. написав:Підкажіть будь ласка,обчислення стажу державної служби починається з дня прийому ра роботу,чи прийняття присяги?

За "старим" ЗУ про ДС стаж обчислюється з дня призначення на посаду, яка відноситься до посад дс, але з 01.05.2016 - дати набрання чинності нового ЗУ про ДС - з дати проголошення (вона саме проголошується, а не просто підписується) Присяги дс.
Місцевий
Місцевий

Людмила Король » 22 березня 2018, 09:48

Козиренко Віталій написав:
Денчик А. написав:Підкажіть будь ласка,обчислення стажу державної служби починається з дня прийому ра роботу,чи прийняття присяги?

За "старим" ЗУ про ДС стаж обчислюється з дня призначення на посаду, яка відноситься до посад дс, але з 01.05.2016 - дати набрання чинності нового ЗУ про ДС - з дати проголошення (вона саме проголошується, а не просто підписується) Присяги дс.

тобто  якщо у мене людина 1 місяць на випробувальному терміні і ранг їй присвоїться після проходження цього випроб.терміну, то виходить цей 1 иісяць не буде враховуватись до стажу ДС????
Мандрівник
Мандрівник

Подякували: 3 раз.
Регіон: Херсонская область

Людмила Король » 22 березня 2018, 09:53

Підкажіть будь ласка як правильнои порахувати стаж дс і приведену дату!
13.07.2015-26.10.2015 - 3м. 13дн( чи 14 дн)
04.02.2016-21.03.2018 - 2р. 1 м. 17дн (чи 18дн)
І як рахувати приведену дату ? дякую
Мандрівник
Мандрівник

Козиренко Віталій » 22 березня 2018, 12:45

Людмила Король написав:
Козиренко Віталій написав:

тобто  якщо у мене людина 1 місяць на випробувальному терміні і ранг їй присвоїться після проходження цього випроб.терміну, то виходить цей 1 иісяць не буде враховуватись до стажу ДС????

присяга проголошується у перший робочий день, відтак йде відлік стажу дс, а ранг відповідно до цієї посади дійсно встановлюється вже після випробування. під час випробування встановлюється доплата за ранг особам, які вже перебували на дс - відповідно до того, який вони мають, або найнижчий у відповідній категорії, якщо той ранг за старим законом.
Місцевий
Місцевий

Козиренко Віталій » 22 березня 2018, 12:47

Людмила Король написав:Підкажіть будь ласка як правильнои порахувати стаж дс і приведену дату!
13.07.2015-26.10.2015 - 3м. 13дн( чи 14 дн)
04.02.2016-21.03.2018 - 2р. 1 м. 17дн (чи 18дн)
І як рахувати приведену дату ? дякую

ось Вам вудка замість рибки:
http://nads.gov.ua/page/poryadok-obchys ... yi-sluzhby
Місцевий
Місцевий

Людмила Король » 22 березня 2018, 12:52

дякую Вам за відповідь. хочу уточнити: в мене людина вперше прийшла на держслужбу, тому виникло питання від якої дати їй рахувати стаж ДС: день прийняття присяги після випробувального терміну чи день прийому(наказу)
Мандрівник
Мандрівник

Людмила Король » 22 березня 2018, 12:57

Віталій! якщо спиратись на ті прикладі які Ви мені скинули, то в мене виходить стаж 3м. 13 днів а не 14 дн.В цих прикладах не + ще 1 день! А для розрахунку привелденої дати теж треба + 1 день?
Мандрівник
Мандрівник

lubka » 22 березня 2018, 13:27

Погоджуюсь.
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 11 раз.
Регіон: Львовская область

Козиренко Віталій » 23 березня 2018, 08:45

Людмила Король написав:Віталій! якщо спиратись на ті прикладі які Ви мені скинули, то в мене виходить стаж 3м. 13 днів а не 14 дн.В цих прикладах не + ще 1 день! А для розрахунку привелденої дати теж треба + 1 день?

так, ті приклади не досконалі й це питання вже тут обговорювалося (lubka це підтверждить). ці прикладі хороші для навчання, але підвищення кваліфікації ніхто не відміняв:))
при обчисленні приведеної дати +1 я не застосовую, бо бо шукаємо дату початку стажу, а не період (стаж), в який входять і початкова, й кінцева дати.
Місцевий
Місцевий

Антоніна кадри » 02 серпня 2018, 09:19

Добрий день. Працівник прийнятий на державну службу 29.10.2004 з випробувальним терміном 6 місяців. Цього ж дня і була прийнята присяга. Ранг присвоєно після закінчення випробувального терміну 04.05.2005 року. Перерви у державній службі до сьогоднішнього дня НЕ МАЄ. Чому приведену дату стажу державної служби вважають 4.05.2005 (дата рангу) а не 29.10.2004??? Може на той час діяла інша норма закону про стаж державної служби.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 9 раз.
Регіон: Черкасская область

Козиренко Віталій » 02 серпня 2018, 13:18

Антоніна кадри написав:Добрий день. Працівник прийнятий на державну службу 29.10.2004 з випробувальним терміном 6 місяців. Цього ж дня і була прийнята присяга. Ранг присвоєно після закінчення випробувального терміну 04.05.2005 року. Перерви у державній службі до сьогоднішнього дня НЕ МАЄ. Чому приведену дату стажу державної служби вважають 4.05.2005 (дата рангу) а не 29.10.2004??? Може на той час діяла інша норма закону про стаж державної служби.

не пам’ятаю з ходу де саме це написано (можливо якесь рішення суду), але точно таке є, що стаж державної служби відраховується з дати призначення на посаду, яка відноситься до посад державної служби, а не з дати прийняття Присяги. І це логічно, бо Закон 1993 року значно молодший за деяких держслужбовців, які приймали присягу коли хто - як "дійшли руки".
усе змінилося з 01.05.2016, бо в новому Законі з’явилася відповідна новела.
з датою рангу стаж дс можуть пов’язувати, наприклад, колишні міліціонери, бо до стажу дс зараховуються лише періоди роботи в органах з присвоєними спец званнями, а по-нашому - рангами. але це інша, звісно, історія.
Місцевий
Місцевий

Антоніна кадри » 02 серпня 2018, 15:26

Козиренко Віталій написав:не пам’ятаю з ходу де саме це написано (можливо якесь рішення суду), але точно таке є, що стаж державної служби відраховується з дати призначення на посаду, яка відноситься до посад державної служби, а не з дати прийняття Присяги. І це логічно, бо Закон 1993 року значно молодший за деяких держслужбовців, які приймали присягу коли хто - як "дійшли руки".
з датою рангу стаж дс можуть пов’язувати, наприклад, колишні міліціонери, бо до стажу дс зараховуються лише періоди роботи в органах з присвоєними спец званнями, а по-нашому - рангами. але це інша, звісно, історія.

Дуже дякую! То я так зрозуміла що все вірно?! з дати присвоєння рангу. Якщо вдасться знайти підтвердження де саме про це написано, буду вдячна.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 9 раз.
Регіон: Черкасская область

Козиренко Віталій » 03 серпня 2018, 07:26

Антоніна кадри написав:
Козиренко Віталій написав:не пам’ятаю з ходу де саме це написано (можливо якесь рішення суду), але точно таке є, що стаж державної служби відраховується з дати призначення на посаду, яка відноситься до посад державної служби, а не з дати прийняття Присяги. І це логічно, бо Закон 1993 року значно молодший за деяких держслужбовців, які приймали присягу коли хто - як "дійшли руки".

Дуже дякую! То я так зрозуміла що все вірно?! з дати присвоєння рангу. Якщо вдасться знайти підтвердження де саме про це написано, буду вдячна.

ні, все ж з дати призначення на посаду (хоча в наведеному прикладі дати збігаються, але це не одне й де ж, й ці дати можуть не збігатися): 
2. До стажу державної служби зараховується робота (служба):

на посадах   державних   службовців   у   державних  органах,
передбачених  у  статті  25  Закону  України "Про державну службу"
(  3723-12  ),  а також на посадах, віднесених Кабінетом Міністрів
України до відповідної категорії посад державних службовців;
- інші уточнення відсутні

порівняйте з новелою діючого Закону:

3. Особа, яка вступає на посаду державної служби вперше, набуває статусу державного службовця з дня публічного складення нею Присяги державного службовця, а особа, яка призначається на посаду державної служби повторно, - з дня призначення на посаду
Місцевий
Місцевий

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість