Матеріальні допомоги при переведенні

Матеріальні допомоги при переведенні

АндрВікт » 23 листопада 2015, 15:59

Така ситуація, являюся працівником ДФС, більше як 1,8 років працював у м.Київ, але був переведений до іншої області на аналогічну посаду, перевівся і працював більше місяця, потім виникла потреба у відпустці, вирішив скористатися своєю основною щорічною відпусткою терміном на 16 днів. Суть питання полягає у виплаті мені матеріальної допомоги та допомоги на оздоровлення, всього я отримав менше як 1700 грн., сюди включаються відпускні, і дві матеріальні допомоги. В бухгалтерії моєї служби мені пояснили, що мізерний розмір матеріальних допомог залежав від того, що в цій області я працюю місяць і для визначення розміру брався до уваги саме мій стаж на новому місці, хоча підкреслюю, що я був переведений з однієї області в іншу на аналогічну посаду у той же державний орган.
Перечитав багато нормативки, вважаю, що мені мали виплатити мінімум посадовий оклад кожної із матеріальних допомог, але для підтвердження цього ще вирішив попросити допомоги у вас.
У відпустку пішлв 19.10.2015, яке все таки мала бути сума матеріальних допомог?
Дякую!
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: Матеріальні допомоги при переведенні

yaoleg » 25 листопада 2015, 21:15

Обов’язкова лише мат.допомога на оздоровлення. Для виплати на новому роб.місці Ви повинні були взяти довідку із попереднього місця роботи. А так, Вам ще не має підстави для виплати мат.допомоги.
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 373 раз.
Регіон: Винницкая область

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість