щодо питання про керівника/ків державної служби МДА

щодо питання про керівника/ків державної служби МДА

Козиренко Віталій » 26 травня 2016, 10:37

зараз даються невпевнені і тільки усні роз’яснення щодо питання про керівника державної служби МДА - керівника органу: мовляв це може бути не тільки голова МДА, але й директор/начальник/завідувач структурного підрозділу МДА, якщо це структурне утворення зареєстровано як юр. особа. Але ж  як тоді розуміти:
1) ст.5 ЗУ про МДА щодо утворення структурних підрозділів саме у складі МДА і з асигнувань, виділених на МДА? Хіба можна утворити орган у складі органу?
2) п.2 ПКМУ 606 18.04.2012 щодо утворення структурного підрозділу з асигнувань, виділених на МДА (структурний підрозділ з грошей на орган)?
3)п.3-1 ПКМУ 179 12.03.2005 щодо утворення структурних підрозділів саме у складі МДА?
4) пп16 п10 Типового положення про структурний підрозділ МДА, затверджений ПКМУ 887 ще у 2012 році щодо подання керівником структурного призначення голові МДА пропозицій про призначення/звільнення, а не призначення/звільнення (дійсно призначати має керівник органу - керівник державної служби)?
5) аналізуючи сутність НПА до ЗУ889 я маю аналогічні висновки.

 Про статус юр. особи є: в примітках до додатків 1 і 2 до ПКМУ 606; у п.4 Типового положеня про структурний підрозділ МДА (ПКМУ 887) що ніяк не впливає на розуміння структурного підрозділу як органу, а лише надає йому статусу для розпорядження коштами, наприклад, виділених державою для соціальних виплат населенню.

Виправте мене будь ласка!
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 895
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 24 раз.
Подякували: 161 раз.
Регіон: Луганська область

Re: щодо питання про керівника/ків державної служби МДА

Козиренко Віталій » 26 червня 2016, 17:18

черговий дотип Нацдержслужби із заданої теми: "З огляду на викладене, керівник структурного підрозділу місцевої державної адміністрації, утвореного як юридична особа публічного права, здійснює повноваження з питань державної служби та організації роботи інших працівників у цьому підрозділі."
З огляду на це, керівники структурних підрозділів, які не є юр. особами, не здійснюють повноважень з питань державної служби (Державна служба - це публічна, професійна, політично неупереджена діяльність із практичного виконання завдань і функцій держави...), або не організовують роботу інших працівників у цьому підрозділі. За перше їх би перевести у ф-ції обслуговування, а за друге - гнати з роботи. Чи може ті, хто так роз'яснював, про себе писали...
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 895
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 24 раз.
Подякували: 161 раз.
Регіон: Луганська область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість