Ранги держслужбовців

Re: Ранги держслужбовців

Радистка_Кэт » 22 серпня 2016, 14:50

Коллеги, подскажите, принимаем госслужащего, ставим ему испытательный срок, поскольку на госслужбе не был.

Мы ему ранг устанавливаем, выслугу? Я так понимаю, по новому закону ему устанавливается все сразу
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Киев

lubka » 23 серпня 2016, 07:26

Стаття 39 ЗУ "Про державну службу": 5. Ранги державних службовців присвоюються одночасно з призначенням на посаду державної служби, а в разі встановлення випробування - після закінчення його строку.
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Радистка_Кэт » 23 серпня 2016, 10:20

Спасибо, да, уже дочитала)
Коронована особа
Коронована особа

Подякували: 2 раз.
Регіон: Киев

Zhivlyuk Vitalia » 08 листопада 2016, 08:16

Козиренко Віталій написав:безумовно, все що я коментую - мої трактування, а не Нацдержслужби, яка сховалася (та й експерти Фактору щось не подають вісточки). 
Пане Віталію, можливо наразі ситуація у моєму випадку прояснилася? Як Ви прокоментуєте роз'яснення  від 19.08.2016 №17/
Новачок
Новачок

Козиренко Віталій » 18 листопада 2016, 12:13

ні, Ваш випадок - останній абзац цього роз’яснення: https://buhgalter.com.ua/news/derzhavna ... erzhavnim/ у цьому моя особиста позиція збігається з НАДС, а ще цікаво почитати коментарі під цим текстом, які більше стосуються не цього роз’яснення, а саме того, про яке Ви згадуєте, і яке я вважаю поспіх підготовленим. Ось ще про це: https://www.facebook.com/Derzsluzbovec/ ... 1680453227
Місцевий
Місцевий

Подякували: 3 раз.
Регіон: Луганська область

lanna1969 » 25 листопада 2016, 12:47

ДОБРОГО ДНЯ! 
ПРОШУ ДОПОМОГТИ РОЗІБРАТИСЬ В ПИТАННІ ПРИСВОЄННЯ МЕНІ РАНГУ ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ. З 2002 РОКУ ПО 2013 РІК ПРАЦЮВАЛА В ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ МАЛА 9 РАНГ 5 КАТЕГОРІЮ.
У 2013 РОЦІ ПЕРЕЙШЛА НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ НА ПОСАДУ НИЖЧОГО РАНГУ ВІДПОВІДНО РАНГ ЗБЕРІГСЯ - 9. 
ЗАРАЗ ПРАЦЮЮ НА ПОСАДІ АДМІНІСТРАТОРА ЦНАП. УСІМ АДМІНІСТРАТОРАМ, ЯКІ МАЛИ 13,14,15 РАНГ ПРИСВОЇЛИ 9 -НАЙНИЖЧИЙ ПО НОВОМУ ЗОКОНУ. А ЯКИЙ РАНГ МАЄ БУТИ У МЕНЕ
Новачок
Новачок

Регіон: Киевская область

Козиренко Віталій » 25 листопада 2016, 15:32

також 9-й, але у 2016 році вже виповнюється 3 роки на посаді адміністратора, то ж з цієї дати - 8-й.
Місцевий
Місцевий

СВН » 27 грудня 2016, 12:27

Шановні колеги, допоможіть розібратися.
Призначаємо особу за результатами конкурсу на посаду категорії "В" із встановленням строку випробування.
Вона має 10 ранг державного службовця за "старим" ЗУ "Про державну службу". У постанові КМУ від 20.04.2016 № 306 встановлено, що "особі, яка призначена на посаду державної служби з випробуванням і якій був присвоєний ранг відповідно до Закону України від 16 грудня 1993 р. № 3723-XII “Про державну службу”, надбавка за ранг у період випробування виплачується відповідно до найнижчого рангу у межах категорії посад, до якої належить посада державної служби". Підкажіть, будь-ласка, як правильно зазначити в наказі про призначення стосовно рангу державного службовця.
Я думала зазначити так:
"Враховуючи, що Івановій І.І. було присвоєно 10 ранг державного службовця відповідно до Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-XII “Про державну службу”, протягом строку випробування виплачувати їй надбавку за ранг відповідно до найнижчого 9 рангу державного службовця у межах категорії посад “В”.
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Днепропетровская область

yaoleg » 27 грудня 2016, 19:51

Просто присвоюйте новий 9 ранг.
10. Державним службовцям, яким присвоєно ранг відповідно до Закону України від 16 грудня 1993 р. № 3723-XII “Про державну службу”, присвоюється найнижчий ранг у межах категорії посад, до якої належить посада державної служби.
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 7 раз.
Подякували: 32 раз.
Регіон: Винницкая область

СВН » 28 грудня 2016, 09:01

yaoleg написав:Просто присвоюйте новий 9 ранг.
10. Державним службовцям, яким присвоєно ранг відповідно до Закону України від 16 грудня 1993 р. № 3723-XII “Про державну службу”, присвоюється найнижчий ранг у межах категорії посад, до якої належить посада державної служби.

Але ж призначаємо з випробуванням. Значить 9 ранг присвоїмо по закінченню випробування.
Мандрівник
Мандрівник

Козиренко Віталій » 28 грудня 2016, 12:43

думаю, що в умовах оплати праці, після зазначення посадового окладу та надбавки за стаж ДС, необхідно вписати 200 грн - надбавку за ранг, без найменування цього рангу. а в обгрунтуваннях послатися на пункт 2 ПКМУ 306.
Місцевий
Місцевий

СВН » 28 грудня 2016, 15:54

Козиренко Віталій написав:думаю, що в умовах оплати праці, після зазначення посадового окладу та надбавки за стаж ДС, необхідно вписати 200 грн - надбавку за ранг, без найменування цього рангу. а в обгрунтуваннях послатися на пункт 2 ПКМУ 306.

Дякую!
Мандрівник
Мандрівник

kowka26@i.ua » 20 січня 2017, 11:25

Доброго дня, в мене з червня 2016 року був присвоєний 9 ранг  категорія "В" і працюю на посаді головного спеціаліста - адміністратора ЦНАП. А до червня 2016 року був 12 ранг 6 категорія і працювала на посаді начальника ЦНАП - державним адміністратором. Чи правильно мені присвоєний ранг з червня 2016 року?А чому не 7 ранг, відповідно до групи оплати праці, де мою посаду головного спеціаліста віднесено до 7 групи? І ще таке питання: чи можливе перейменування моєї посади головного спеціаліста - адміністатора ЦНАП, на АДМІНІСТРАТОРА ЦНАП? (відповідно до Постанови КМУ №15 від 18.01.2017 року).
Новачок
Новачок

yaoleg » 20 січня 2017, 21:10

Ранги і групи оплати праці - це різні поняття!
Коронована особа
Коронована особа

Zhivlyuk Vitalia » 21 березня 2017, 08:41

Тобто у разі якщо державний службовець категорії «В» має 5 ранг відповідно до Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-XII «Про державну службу», який є поза межами категорій займаної ним посади, йому зберігається 5 ранг. У такому випадку попередній період роботи на посаді не враховується у строк для присвоєння чергового рангу.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/derzhavna-sluzhba/natsderzhsluzhba-shchodo-poryadku-prisvoyennya-rangiv-derzhavnim/
Хочу звернути увагу, що у моєму випадку 7 ранг, категорії "В" не є поза межами категорії займаної посади (6, 7, 8, 9 ранги) і на мою думку є підстави врахувати попередній період роботи на посаді який рахується від грудня 2013 року для присвоєння чергового, 6 рангу. Чи не так
Новачок
Новачок

marina1203 » 08 червня 2017, 10:55

Працюю з 2011 року в районній державній адміністрації головним спеціалістом, до зміни закону мала 13 ранг, а після призначили 9 ранг, категорія В, мене цікавить и все вірно, тому що маю сумніви
Новачок
Новачок

Регіон: Одесская область

yaoleg » 09 червня 2017, 05:50

Все вірно.
Якщо працювали на одній і тій же посаді і її назва не змінювалась на протязі трьох років, то тоді мали би присвоїти 8 ранг.
Коронована особа
Коронована особа

nechipurenko62 » 01 вересня 2017, 07:52

Доброго дня! Головний спеціаліст апарату райдержадміністрації (категорія В, 8 ранг) звільняється у зв’язку з виходом на пенсію. Чи має право претендувати на підвищення рангу, бо в Законі "Про державну службу" в ст. 39 п.8 говориться, що за сумлінну працю при виході на пенсію ранг підвищується поза межами даної категорії посад. А в нашому випадку є ще два ранги в межах даної категорії?
Новачок
Новачок

Регіон: Херсонская область

СВН » 01 вересня 2017, 08:08

Прочитайте роз"яснення НАДС від19.08.2016 № 18-р/з.
Мандрівник
Мандрівник

***19Ganna84** » 06 вересня 2017, 09:22

Уважаемые коллеги, подскажите как быть в следующей ситуации. Я, в прошлом налоговый инспектор, присвоен 11 ранг госслужащего и специальное звание инспектор налогового и таможенного дела 1 ранга (2013 год), снова устраиваюсь на госслужбу (2017 год)после небольшого перерыва (я работала на коммунальном предприятии). Меня берут на работу с испытательным сроком в 2 месяца. Имею ли я право на получение надбавки за ранг во время испытательного срока ([font='Times New Roman', serif]особі, яка призначена на посаду державної служби з випробуванням і має ранг, присвоєний за попереднім місцем роботи, надбавка за ранг у період випробування виплачується відповідно до такого рангу;)[/font]
и какой ранг мне должны присвоить? (согласно постанови № 306 от 20 апреля 2016 года по таблице соотношений присвоенное мне спец. звание соответствует 7 рангу госслужащего пункт 10. , но Державним службовцям, яким присвоєно ранг відповідно до Закону України від 16 грудня 1993 р. № 3723-XII “Про державну службу”, присвоюється найнижчий ранг у межах категорії посад, до якої належить посада державної служби. При цьому строк відпрацювання для присвоєння чергового рангу включає попередній період роботи державного службовця на займаній посаді.
У разі коли державному службовцю, який має відповідне військове звання, дипломатичний ранг чи інше спеціальне звання, присвоєно ранг відповідно до зазначеного Закону, що є нижчим, ніж передбачено співвідношенням, йому присвоюється ранг на рівні рангу виходячи із співвідношення.
) В трудовой сделана запись только о присвоении спец. звания, о присвоении 7 ранга записей нет. В Законе о госслужбе:Стаття 39. Ранги державних службовців
...
Порядок присвоєння рангів державних службовців та співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями визначаються Кабінетом Міністрів України.

Співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями встановлюється для випадків призначення осіб, яким присвоєно такі спеціальні звання, на посади державних службовців, на яких може бути присвоєно нижчий ранг. У такому разі особі присвоюється ранг державного службовця на рівні рангу, який вона мала відповідно до спеціальних законів.
...
5. Ранги державних службовців присвоюються одночасно з призначенням на посаду державної служби, а в разі встановлення випробування - після закінчення його строку. Державному службовцю, який вперше призначається на посаду державної служби, присвоюється найнижчий ранг у межах відповідної категорії посад.

Как быть в этой ситуации? Достаточно ли записи в трудовой о присвоении специального звания для присвоения ранга по "таблице соотношения" по Постанове КабМина № 306, или специальное звание ничего не значит для присвоения ранга согласно нового Закона о госслужбе (ст. 39)????
Новачок
Новачок

Регіон: Луганская область

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей