Передача коштів із спецфонду до загального фонду

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Передача коштів із спецфонду до загального фонду

Марина86 » 12 червня 2015, 10:13

Чи доводилося комусь передавати кошти із спецфонду до загального фонду місцевого бюджету( сільська рада)? підскажіть будь-ласка. хочемо закупити паркові лавочки і урни, а їх вартість до 2500 грн.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 04 квітня 2012, 19:45
Звідки: Харьков
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Re: Передача коштів із спецфонду до загального фонду

EVGENIY » 12 червня 2015, 10:35

А кто запрещает купить по спецфонду?? Зачем их в загальный передавать?
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8451
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 97 раз.
Подякували: 1011 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Передача коштів із спецфонду до загального фонду

Марина86 » 12 червня 2015, 10:49

[quote="EVGENIY"]А кто запрещает купить по спецфонду?? Зачем их в загальный передавать?[/q
А разве можно проводить текущие расходы по спецфонду? у нас остаток по единому налогу на 01 января(7 фонд). сейчас этот налог идет в загальный фонд. нам наше финуправление говорит что можем использовать эти деньги только на 3110.спасибо
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 04 квітня 2012, 19:45
Звідки: Харьков
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Re: Передача коштів із спецфонду до загального фонду

EVGENIY » 12 червня 2015, 11:55

Марина86 написав:
EVGENIY написав:А кто запрещает купить по спецфонду?? Зачем их в загальный передавать?[/q
А разве можно проводить текущие расходы по спецфонду? у нас остаток по единому налогу на 01 января(7 фонд). сейчас этот налог идет в загальный фонд. нам наше финуправление говорит что можем использовать эти деньги только на 3110.спасибо

Я вспомнил что біло вот такое разьяснение Минфина!

З 1 січня 2015 року єдиний та екологічний податок зараховується до загального фонду місцевих бюджетів. Як правильно використовувати залишки коштів на 01.01.2015 р. за такими надходженнями?

Так, такі податки з цього року зараховуються до загального фонду місцевих бюджетів і це означає, що такі доходи не мають цільового спрямування і коло напрямків їх використання значно розширено.
Тоді, як відповідно до ст. 23 Бюджетного кодексу України (далі - Кодекс) витрати спеціального фонду бюджету мають постійне бюджетне призначення і здійснюються в межах та за рахунок фактичних надходжень за відповідними джерелами доходів.
Оскільки залишок коштів на початок року склався за результатами роботи за минулий рік, він в першу чергу повинен бути спрямований на погашення кредиторської заборгованості за відповідними видатками. Якщо залишок коштів є більшим, ніж обсяг кредиторської заборгованості, він може бути спрямований на реалізацію не виконаних завдань програми з природоохоронних заходів (екологічний податок) чи проведення капітальних видатків у поточному році (залишки єдиному податку).
При цьому, вносяться зміни до бюджету, з урахуванням норм частини 2 ст. 72 Кодексу. Такі видатки відображаються по спецфонду.
У разі відсутності потреби у спрямуванні коштів за цільовим призначенням залишки, відповідно до частини 2 ст. 57 Кодексу, перераховуються до загального фонду місцевого бюджету і використовуються відповідно до рішень місцевої ради.

Таким образом вы просто узнайте в своём казначействе как их перечислить в ЗФ, я думаю что это будет обычная платёжка с 3152 на 3141 (по ККДБ 24060300), если тут есть казначеи может скажут точно!!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8451
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 97 раз.
Подякували: 1011 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Передача коштів із спецфонду до загального фонду

Марина86 » 12 червня 2015, 12:16

Дуже дякую
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 04 квітня 2012, 19:45
Звідки: Харьков
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Re: Передача коштів із спецфонду до загального фонду

luda061498 » 18 червня 2015, 16:42

EVGENIY написав:
Марина86 написав:
EVGENIY написав:А кто запрещает купить по спецфонду?? Зачем их в загальный передавать?[/q
А разве можно проводить текущие расходы по спецфонду? у нас остаток по единому налогу на 01 января(7 фонд). сейчас этот налог идет в загальный фонд. нам наше финуправление говорит что можем использовать эти деньги только на 3110.спасибо

Я вспомнил что біло вот такое разьяснение Минфина!

З 1 січня 2015 року єдиний та екологічний податок зараховується до загального фонду місцевих бюджетів. Як правильно використовувати залишки коштів на 01.01.2015 р. за такими надходженнями?

Так, такі податки з цього року зараховуються до загального фонду місцевих бюджетів і це означає, що такі доходи не мають цільового спрямування і коло напрямків їх використання значно розширено.
Тоді, як відповідно до ст. 23 Бюджетного кодексу України (далі - Кодекс) витрати спеціального фонду бюджету мають постійне бюджетне призначення і здійснюються в межах та за рахунок фактичних надходжень за відповідними джерелами доходів.
Оскільки залишок коштів на початок року склався за результатами роботи за минулий рік, він в першу чергу повинен бути спрямований на погашення кредиторської заборгованості за відповідними видатками. Якщо залишок коштів є більшим, ніж обсяг кредиторської заборгованості, він може бути спрямований на реалізацію не виконаних завдань програми з природоохоронних заходів (екологічний податок) чи проведення капітальних видатків у поточному році (залишки єдиному податку).
При цьому, вносяться зміни до бюджету, з урахуванням норм частини 2 ст. 72 Кодексу. Такі видатки відображаються по спецфонду.
У разі відсутності потреби у спрямуванні коштів за цільовим призначенням залишки, відповідно до частини 2 ст. 57 Кодексу, перераховуються до загального фонду місцевого бюджету і використовуються відповідно до рішень місцевої ради.

Таким образом вы просто узнайте в своём казначействе как их перечислить в ЗФ, я думаю что это будет обычная платёжка с 3152 на 3141 (по ККДБ 24060300), если тут есть казначеи может скажут точно!!


Да, тут буде однозначно п/д з 3152 на 3141 (24060300), тільки для більшої підстраховки яб додала рішення сільської сесії, що ці кошти втратили своє цільове призначення в цьому році
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 15 січня 2012, 10:41
Звідки: Чернухи
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская Область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей