Обробка персональних даних

Делимся опытом, спрашиваем!!
Обробка персональних даних

Вікторія » 28 лютого 2014, 13:52

Прошу надати консультацію з наступного питання.
Оновлюю документи по кварт обліку, буду направляти запити про надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Чи достатьо буде підпису на запиті про надання інформації про підтвердження згоди на обробку персональних даних від громадян? (підпис заявника передбачено бланком)
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 26 лютого 2014, 13:01
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Обробка персональних даних

Козіна Віра » 03 березня 2014, 09:40

Наскільки я зрозуміла з Вашого запитання, Вікторіє, запит пов"язаний з реалізацією покладених на Вас законом обов"язків та з метою забезпечення прав Вашого запитувача. У таких випадках згода особи на обробку персональних даних взагалі не потрібна. А тому, якщо у Вашому бланку передбачена ще й додаткова згода - усе в повному порядку, цього більше, ніж досить. Єдине, що хотілося б додатково побачити - текст самої згоди. Там можуть бути застарілі формулювання, які може потрібно дещо привести у відповідністьдо нової редакції Закону № 2297, яка діє з 1 січня. Якщо хочете - скиньте текст згоди на мою пошту: v.kozina@id.factor.ua, я її подивлюся та надам більш обширне роз"яснення.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Харків

Re: Обробка персональних даних

inter1292 » 17 березня 2015, 22:18

Підскажіть будь-ласка, до нас в Управління надійшов запит від УМВС (на виконання кримінального впровадження) про надання переліку працівників установи (як працюючих, так і звільнених) із зазначенням їх мобільних телефонів. Чи буде порушенням надання контактних телефонів працівників Управління? Чи забов'язані ми надати контактні телефони? Дуже дякую за допомогу!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 12 березня 2015, 12:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Обробка персональних даних

Козиренко Віталій » 18 березня 2015, 08:11

Козіна Віра написав:Наскільки я зрозуміла з Вашого запитання, Вікторіє, запит пов"язаний з реалізацією покладених на Вас законом обов"язків та з метою забезпечення прав Вашого запитувача. У таких випадках згода особи на обробку персональних даних взагалі не потрібна. А тому, якщо у Вашому бланку передбачена ще й додаткова згода - усе в повному порядку, цього більше, ніж досить. Єдине, що хотілося б додатково побачити - текст самої згоди. Там можуть бути застарілі формулювання, які може потрібно дещо привести у відповідністьдо нової редакції Закону № 2297, яка діє з 1 січня. Якщо хочете - скиньте текст згоди на мою пошту: v.kozina@id.factor.ua, я її подивлюся та надам більш обширне роз"яснення.

Всеж Закон потребує брати згоду, але можна не реєструвати саму базу даних, якщо робота з нею проводиться у рамках виконання законодавства, наприклад, кадрового.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 922
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 27 раз.
Подякували: 171 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Обробка персональних даних

Козиренко Віталій » 18 березня 2015, 08:16

inter1292 написав:Підскажіть будь-ласка, до нас в Управління надійшов запит від УМВС (на виконання кримінального впровадження) про надання переліку працівників установи (як працюючих, так і звільнених) із зазначенням їх мобільних телефонів. Чи буде порушенням надання контактних телефонів працівників Управління? Чи забов'язані ми надати контактні телефони? Дуже дякую за допомогу!

Ви маєте надавати інформацію, якою володієте або зобов’язані володіти. Якщо в особовій справі працівник залишив свої контакти з мобільним, думаю, маєте надати, а вести розслідування й визначати скільки телефонів має особа - ні.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 922
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 27 раз.
Подякували: 171 раз.
Регіон: Луганська область
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість