Економія державних коштів

Интересности в законодательной базе и тому подобное
Економія державних коштів

Goldfish » 24 квітня 2014, 21:24

Тиманова написав:З приводу незаповнення вакансій. Тих, що були на дату прийняття постанови чи взагалі? Якщо людина звільнилася після - як не заповнювати? Хто ж буде працювати?
На мой взгляд, если не прописано конкретно дату, значит нельзя. Например, мне кажется, что прежде было какое-то постановление, которое четко прописывало, что нельзя заполнять вакансии, которые были на 01.12.
Мнения насчет заполнения вакансий расходятся. Например, есть мнение, что «берут» на декретные (декретная вакансия – не в полной мере вакансия), или переходят из одной организации в другую по переводу (например, в пределах общей вышестоящей структуры или организации). 

Кроме того, в пользу «нельзя», на мой взгляд,свидетельствует и недавнее постановление  № 85 от 05.04.2014:

«Деякі питання затвердження граничноїчисельності працівників апарату та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, інших державних органів» № 85 от 05.04.2014:

4. Установити, що після скорочення чисельностіпрацівників державних органів у зв'язку з прийняттям цієї постанови вимога пункту 15 заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р.N 65, до зазначених органів не застосовується."
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 134
З нами з: 03 вересня 2013, 22:14
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Економія державних коштів

Леся74 » 28 квітня 2014, 21:08

А яким документом підтвердити аварійний стан приміщення? Достатньо акту обстеження, складеного установою? Чи це повинен скласти будівельник з ліцензією? Хто як думає?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 19 січня 2014, 12:48
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Економія державних коштів

Goldfish » 28 квітня 2014, 23:25

K$;eniy@;16481 написав:И у меня вопрос по Постановлению 65: Нужно/можно регистрировать кредиторскую задолженность 2013 года за уже предоставленные услуги мобильной связи, но только пока не оплачивать?
Перерегистрировать кредиторку за 2013 год должны, но приналичии ассигнований в смете и средств на счете (если спецфонд). Ст. 48 БКУ не отменили, поэтому берем обязательства текущего периода с учетом необходимости погашения задолженности прошлых периодов. 

«Стаття48. Взяття бюджетнихзобов'язаньРозпорядникибюджетних коштів беруть бюджетні зобов'язання та здійснюють платежі тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність 
виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік органами, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів; щодо завдань (проектів) Національної програми інформатизації - після їх погодження з Генеральним державним замовником Національної програми інформатизації.»

До марта 2014 года действовало другое аналогичноеограничение. Нельзя было расходовать средства на мобильную связь при наличии просроченной кредиторской задолженности. Поэтому, в нашем случае, как только появилась в «ф.7» просроченная кредиторка, казначейство не пропускало платежи на пополнение мобильной связи еще в 2013 году.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 134
З нами з: 03 вересня 2013, 22:14
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Поперед.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість