Зміни по спецфонду при програмно-цільовому методі

Зміни по спецфонду при програмно-цільовому методі

Фещенко Міша » 06 лютого 2017, 16:24

Доброго дня, шановні колеги! Виникло питання у казначействі:
нашій установі прийшла незапланова благодійна допомога, яким чином збільшити призначення по спецфонду при програмно-цільовому методі?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 06 лютого 2017, 16:19
Звідки: Україна, Кам'янець-Подільський
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Зміни по спецфонду при програмно-цільовому методі

Станкус Тетяна » 16 лютого 2018, 16:35

Доброго дня!
Якщо в даному випадку нові завдання не виникають, то зміни до паспорту бюджетної програми не вносяться. Норма затверджена пунктом 1.10 Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання наказ Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 7 раз.
Регіон: Харьковская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей