НАДБАВКА ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

Re: НАДБАВКА ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

ОленаООО » 11 травня 2018, 13:08

Хочу сама собі заперечити))))))))))))))))))))) Вислугу років повертають СЛУЖБОВЦЯМ, а ПОСАДОВИМ ОСОБАМ (керівникам і спеціалістам) вона і так виплачується з 12.05.2007 р. (зміни до постанови № 268 пп. 4) п. 3), тобто тепер надбавка за вислугу років буде нараховуватись і ЗАВГОСПУ та іншим (додаток 55 постанови 268) в порядку, визначеному постановою № 1049 від 20.12.1993 р. Ось все і стало зрозумілим))))))))))))))))
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 11 травня 2018, 12:38
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: НАДБАВКА ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

swetlana1977 » 11 травня 2018, 13:13

Надбавка за вислугу років виплачується службовцям органів місцевого самоврядування також (секретар керівника, відповідальний черговий, інспектор, завгосп тощо).
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 40
З нами з: 18 березня 2015, 10:34
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: НАДБАВКА ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

ОленаООО » 11 травня 2018, 13:29

vikt.gorn написав:Чи маю право на надбавку за вислугу років, якщо  у 2012 році прийнята на посаду касира сільської ради, а у грудні 2015 року звільнена і в той же час (без перериву) призначена на посаду заступника голови цієї ж сільської ради?Якщо так, то скільки відсотків?Буду вдячна за оперативну відповідь.

Згідно постанови 268 від 09.03.2006 р. касир відноситься до службовців ОМС (додаток 55), тобто надбавка за вислугу буде нараховуватись у разі внесення змін, які прийняли вчора, а з 2012 року - не було підстав. А заступнику голови, як посадовій особі ОМС (додаток 54 - крім ОТГ, ОТГ - додаток 50), така надбавка має нараховуватись на підставі пп. 4) п. 3 постанови № 268 від 09.03.2006 р. на підставі рішення сесії про встановлення такої надбавки (зазначається конкретний відсоток залежно від стажу і з якого часу нараховувати).
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 11 травня 2018, 12:38
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: НАДБАВКА ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

swetlana1977 » 11 травня 2018, 14:39

Эти письма датированы до 09.2016, а с этой даты постановление 1049 не действует https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/249262320
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 40
З нами з: 18 березня 2015, 10:34
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: НАДБАВКА ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

lubka » 11 травня 2018, 14:47

Буль ласка, прочитайте: 1. Постанова Кабінету Міністрів України від 20 грудня 1993 р. № 1049 “Про надбавки за вислугу років для працівників органів виконавчої влади та інших державних органів” стосовно працівників, розміри посадових окладів яких затверджені постановами Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 р. № 268 “Про умови оплати праці працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, у 2016 році” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 30, ст. 1203) та від 6 квітня 2016 р. № 292 “Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 31, ст. 1243).
А ще краще, подивіться на сайті Верховної ради http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1049-93-%D0%BF Постанова дійсно втратила чинність, але тільки для працівників, які виконукють функції фнкції з обслуговування в державних органах.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 151
З нами з: 03 квітня 2015, 11:17
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 11 раз.
Регіон: Львовская область

Re: НАДБАВКА ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

EVGENIY » 11 травня 2018, 15:13

Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7685
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 55 раз.
Подякували: 564 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: НАДБАВКА ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

LLera » 12 травня 2018, 07:37

Но при всем выше сказанном в Постановлении 268
в) надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи:
службовцям - у розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за вислугу років.

Все таки у служащих есть выслуга лет????
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 20 січня 2017, 09:05
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Донецкая область

Re: НАДБАВКА ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

lubka » 13 травня 2018, 18:56

Звичайно, виплачується.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 151
З нами з: 03 квітня 2015, 11:17
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 11 раз.
Регіон: Львовская область

Re: НАДБАВКА ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

lubka » 14 травня 2018, 19:49

З суржиком, але доступно. Якби проекти писали практики, то і проблем було б менше.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 151
З нами з: 03 квітня 2015, 11:17
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 11 раз.
Регіон: Львовская область

Re: НАДБАВКА ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

25062002))) » 30 травня 2018, 12:02

ОленаООО написав:Постанова 1049 від 20.12.1993 року передбачає встановлення надбавок за вислугу років працівникам органів виконавчої влади та інших державних органів. В цій постанові міститься Положення про порядок і умови виплати щомісячної надбавки за вислугу років працівникам органів виконавчої влади та інших державних органів, яке (положення) втратило свою чинність стосовно керівників і спеціалістів на підставі постанови КМУ 283 від 03.05.1994 року. Отже, постанова № 1049 ніяким чином не може застосовуватись для органів місцевого самоврядування!!!!! А надбавку за вислугу років працівники ОМС отримують на підставі пп. 4) п. 3 постанови КМУ № 268 від 09.03.2006 року. У разі внесення запропонованих змін до постанови № 268 стосовно вислуги років, з цього питання в одному підпункті буде існувати два абзаци різного змісту (другий абзац - у % від (оклад + ранг), третій абзац - у % від окладу), крім того, постанова № 1049 ВТРАТИЛА ЧИННІСТЬ стосовно керівників і спеціалістів... А кому ж іще нараховується вислуга? Нісенітниця якась! Чи я чогось не розумію?)))))))))

І як же рахувати за  стаж:
у % від (оклад + ранг), третій абзац - у % від окладу???????????????????77
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 24
З нами з: 08 червня 2017, 09:41
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Тернопольская область

Re: НАДБАВКА ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

25062002))) » 30 травня 2018, 12:05

ОленаООО написав:Постанова 1049 від 20.12.1993 року передбачає встановлення надбавок за вислугу років працівникам органів виконавчої влади та інших державних органів. В цій постанові міститься Положення про порядок і умови виплати щомісячної надбавки за вислугу років працівникам органів виконавчої влади та інших державних органів, яке (положення) втратило свою чинність стосовно керівників і спеціалістів на підставі постанови КМУ 283 від 03.05.1994 року. Отже, постанова № 1049 ніяким чином не може застосовуватись для органів місцевого самоврядування!!!!! А надбавку за вислугу років працівники ОМС отримують на підставі пп. 4) п. 3 постанови КМУ № 268 від 09.03.2006 року. У разі внесення запропонованих змін до постанови № 268 стосовно вислуги років, з цього питання в одному підпункті буде існувати два абзаци різного змісту (другий абзац - у % від (оклад + ранг), третій абзац - у % від окладу), крім того, постанова № 1049 ВТРАТИЛА ЧИННІСТЬ стосовно керівників і спеціалістів... А кому ж іще нараховується вислуга? Нісенітниця якась! Чи я чогось не розумію?)))))))))

І який варіант буде правильним:
у % від (оклад + ранг),  у % від окладу???????????????
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 24
З нами з: 08 червня 2017, 09:41
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Тернопольская область

Re: НАДБАВКА ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

ndymchuk » 31 травня 2018, 09:38

Для користувача - 25062002))):
Вислуга службовцям (діловод, касир...) вислуга від посадового окладу (постанова №1049),і тепер зміни до постанови 268
Вислуга посадовим особам - вислуга від посадового окладу +ранг (постанова 268)
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 72
З нами з: 24 січня 2016, 08:43
Дякував (а): 10 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Черновицкая область

Re: НАДБАВКА ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

Капітошка » 19 червня 2018, 09:37

До стажу роботи, який надає право на одержання надбавки за
вислугу років службовцю місцевого самоврядування зараховується стаж на посаді посадовця органів місцевого самоврядування????????
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 19 червня 2018, 09:23
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черкасская область

Re: НАДБАВКА ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

minakova » 09 листопада 2018, 11:11

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, вже голова розриваться від суперечливих роз"яснень та листів(( :23: Людина працювала на посаді секретар-друкарки з 2013 року, та отримувала вислугу років, як службовець. В лютому 2018 року її переведено на посаду спеціаліста, тобто вона стала посадовою особою. Чи враховується для вислуги років стаж роботи на посаді службовця чи вона його втратила при переведенні посадовою особою? В мене подібних випадків ще два працівника, не знаю що робити(
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 72
З нами з: 26 січня 2016, 16:08
Дякував (а): 8 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Донецкая область

Re: НАДБАВКА ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

Kateryna.N » 19 листопада 2018, 16:24

для держслужбовців не зараховується, для посадових осіб м.с.- не визначено законодавством
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 145
З нами з: 19 березня 2015, 18:49
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Re: НАДБАВКА ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

Кузя » 21 листопада 2018, 12:12

Доброго дня. У сільській раді працівниця працює на посаді спеціаліст-юрисконсульт з 06.04.2015 року. Чи потрібно було виплачувати вислугу років у розмірі 10%. І якщо потрібно, то з якої дати з 06.04.2018 чи з 01.05.2018? І чи потрібно нараховувати вислугу років касиру, прибиральниці службових приміщень і водію сільської ради?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 185
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Звідки: Рівне
Дякував (а): 15 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: НАДБАВКА ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

Кузя » 23 листопада 2018, 11:46

Кузя написав:Доброго дня. У сільській раді працівниця працює на посаді спеціаліст-юрисконсульт з 06.04.2015 року. Чи потрібно було виплачувати вислугу років у розмірі 10%. І якщо потрібно, то з якої дати з 06.04.2018 чи з 01.05.2018? І чи потрібно нараховувати вислугу років касиру, прибиральниці службових приміщень і водію сільської ради?

Допоможіть.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 185
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Звідки: Рівне
Дякував (а): 15 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Ровенская область

Поперед.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей