Батьківська плата в ДНЗ

Re: Батьківська плата в ДНЗ

Анна весна » 14 грудня 2017, 09:32

Arvin написав:Як правильно розрахувати батькiвську плату по харчуванню в днз? По рiшенню сесii установили вартiсть харч. в день 21 грн: 60% бюджет(12,60грн), 40% спец. (8,40грн). Нараховувати батькiвську плату тiльки по рiшенню сесii( тодi не буде спiввiдношення 40 i 60%), чи вiд фактичноi вартостi спожитих продуктiв дiлених на дiтоднi?

у нас по решению сессии 50% на 50%,но не указана именно конкретная цена в день. Я весь расход за месяц делю на детодни и умножаю на 50%. А,если указана цена в день,то вы должны придерживаться этой цены каждый день,так вроде.
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 14 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Одесская область

Arvin » 15 грудня 2017, 20:49

Но если фактическая цена дня выходит меньше чем запланированная. Например :по решению сессии 21 грн., а наели на 15 грн. Это правильно требовать оплатить 40% от 21 грн?
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская область

kristal1962 » 16 грудня 2017, 09:12

Нараховуйте на кожень день 50% на 50%  так беде правильно якщо в рішенні сесії не вказана сума ,напишіть 50% від фактичного.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Херсонская область

Олександрівна » 04 січня 2018, 16:04

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як правильно списати дебіторську заборгованість по батьківській платі, яка уже три роки "висить" на позабалансовому рахунку 07?
Новачок
Новачок

Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Волынская Область

Аліна-Аліна » 16 січня 2018, 16:22

Добрий день! Я не працюю в ДНЗ. Мене цікавить як маму, як члена батьківського комітету, що оплачує за харчування дитини. Напишіть, будь-ласка, якщо на рахунку де поступають кошти від батьківської плати на кінець року є залишок 80 тис грн. За ці кошти можна придбати щось в садочок, наприклад ліжечка? чи ще захищені кошти? Нас постійно добровільно-примусово змушують протягом року купувати за свої кошти різні речі, а тут дізналася випадково, що у нас є кошти на спецфонді. Напишіть, будь-ласка!!
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 35 раз.
Регіон: Закарпатская область

musia2010 » 16 січня 2018, 16:46

Аліна-Аліна написав:Добрий день! Я не працюю в ДНЗ.  Мене цікавить як маму, як члена батьківського комітету, що оплачує за харчування дитини. Напишіть, будь-ласка, якщо на рахунку де поступають кошти від батьківської плати на кінець року є залишок 80 тис грн. За ці кошти можна придбати щось в садочок, наприклад ліжечка? чи ще захищені кошти? Нас постійно добровільно-примусово змушують протягом року купувати за свої кошти різні речі, а тут дізналася випадково, що у нас є кошти на спецфонді. Напишіть, будь-ласка!!

Цей залишок бухгалтер має право розписати за різними напрямками: на продукти харчування чи тіж ліжечка. Але виходячи з того що гроші на продукти харчування на сільдуючий бюджетний рік дають впритик, то я як бухгалтер їх би використала саме на це. Якщо вже кошторис затверджений і ці кошти не заплановані на придбання ліжечок, тоді все.
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Ровенская Область

Natalia_NS » 30 січня 2018, 16:58

Скажіть, будь-ласка, як правильно документально оформити повернення надміру сплаченої батьківської плати за перебування в інтернатному закладі.
Новачок
Новачок

Дякував (а): 3 раз.
Регіон: Волынская область

EVGENIY » 30 січня 2018, 17:47

Natalia_NS написав:Скажіть, будь-ласка, як правильно документально оформити повернення надміру сплаченої батьківської плати за перебування в інтернатному закладі.

12.5. Повернення коштів, помилково або надміру зарахованих, здійснюється органами Казначейства на підставі платіжних документів розпорядника бюджетних коштів та відповідного підтвердження щодо обґрунтованості здійснення такої операції у межах наявних залишків бюджетних коштів на відповідних рахунках.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/kaznacheyske-obslugovuvannya/poryadku-kaznacheyskogo-obslugovuvannya-mistsevih-byudzhetiv/
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Дякував (а): 90 раз.
Подякували: 979 раз.
Регіон: Харьковская область

Yanochka » 16 січня 2019, 12:03

Доброго дня. Незнаю ,можливо питання не зовсім в цю тему,проте. Одним з батьків було сплачено за харчування дитини в ДНЗ на рахунок, який було відкрито по коду 25010400 (кошти від реалізації майна). Виходить , що по коду 25010100(плата за послуги...) заборгованість. Якщо я правильно розумію ,то в мо15 також буде ця заборгованість? Тобто за цю дитину буде заборгованість за харчування?
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 15 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Анна весна » 16 січня 2019, 13:18

Yanochka написав:Доброго дня. Незнаю ,можливо питання не зовсім в цю тему,проте. Одним з батьків було сплачено за харчування дитини в ДНЗ на рахунок, який було відкрито по коду 25010400 (кошти від реалізації майна). Виходить , що по коду 25010100(плата за послуги...) заборгованість. Якщо я правильно розумію ,то в мо15 також буде ця заборгованість? Тобто за цю дитину буде заборгованість за харчування?

сделайте платежку коррегування доходів со счета кошти від реализації перекиньте на плата за послуги
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 14 раз.
Регіон: Одесская область

Yanochka » 16 січня 2019, 13:20

Анна весна написав:
Yanochka написав:Доброго дня. Незнаю ,можливо питання не зовсім в цю тему,проте. Одним з батьків було сплачено за харчування дитини в ДНЗ на рахунок, який було відкрито по коду 25010400 (кошти від реалізації майна). Виходить , що по коду 25010100(плата за послуги...) заборгованість. Якщо я правильно розумію ,то в мо15 також буде ця заборгованість? Тобто за цю дитину буде заборгованість за харчування?

сделайте платежку коррегування доходів со счета кошти від реализації перекиньте на плата за послуги

Це трапилося в кінці грудня минулого року, побачили вже в цьому році.
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 15 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Днепропетровская область

EVGENIY » 16 січня 2019, 14:09

Yanochka написав:
Анна весна написав:

Це трапилося в кінці грудня минулого року, побачили вже в цьому році.

До чого тут МО-15? Кошти батька у вас і він вам нічого не винен! Спитайте в казні вони приймуть у вас платіжку з 3155 (25010400) на 3155 (25010100),  мені здається таке допускається у них в обліку буде з мінусом 25010400!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

ypalamarchuk80 » 25 березня 2019, 15:57

Добрий день!Допоможіть будь ласка!У лютому прийшла на роботу, працівник, що була до мене, за весь 2018 рік ні разу не перекинула невірно перераховані кошти (батьки заплатили на рахунок школи,а не садочка).Сума набігла чимала .Я підготувала реєстри і листи в казначейство,а вони відмовляються чіпати залишок минулого року.Кошти висять у повітрі,не рознесені по дітях.Фактично вони сплачені,але на інший рахунок.Що тепер робити?
Новачок
Новачок

Регіон: Житомирская область

EVGENIY » 25 березня 2019, 16:02

ypalamarchuk80 написав:Добрий день!Допоможіть будь ласка!У лютому прийшла на роботу, працівник, що була до мене, за весь 2018 рік ні разу не перекинула невірно перераховані кошти (батьки заплатили на рахунок школи,а не садочка).Сума набігла чимала .Я підготувала реєстри і листи в казначейство,а вони відмовляються чіпати залишок минулого року.Кошти висять у повітрі,не рознесені по дітях.Фактично вони сплачені,але на інший рахунок.Що тепер робити?

а на рахунок школи кошти надходять? Чи будуть надходити? Коли достатньо надійде тоді і перекидуйте! Ситуація цікава, за рахунок яких коштів тоді існував садочок!?!?!!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

EVGENIY » 25 березня 2019, 16:08

Я тут ще подумав!! Якщо коштів на рахунку 3542 в школі вистачає і навіть якщо не має доходів в цьому році, то з рахунку 3155 (школи) можна перераховувати на рахунок 3155 (садочка) головне щоб сума не була більше чим залишок на рахунку 3542! І нічого смертельного не буде в школі якщо дохід буде з мінусом і ніяк не впливає що то кошти минулих років! Буде у них в звіті залишок на початок і дохід з мінусом і залишок на кінець нуль! І тут не має нічого протизаконого!!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

ypalamarchuk80 » 26 березня 2019, 08:04

У нас після реформи об"єднався майже весь район.Веду весь район.Така ж ситуація з школою.Навіть якщо зробити взаємозалік без перекидок ,просто по бумазі,то садочки винні школам понад 6 тис.грн. Казначейство не хоче нічого перекидати,мотивують тим,що залишок на початок року був такий і міняти його не можна,хоча коштів достатньо як і на шкільному рахунку так і на рахунку дит.садка.
Новачок
Новачок

Регіон: Житомирская область

Поперед.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість