ПРИЗНАЧЕННЯ РАНГУ В ОМС

ПРИЗНАЧЕННЯ РАНГУ В ОМС

Коваленко Сергей » 07 листопада 2016, 11:18

Добрий день.

Працівник приймається на роботу на посаду спеціаліста органу місцевого самоврядування. 
До цього він працював Державній фіскальній службі, де було присвоєно спеціальне звання інспектора податкової та митної справи ІІ ранг.    
Який ранг присвоювати на посаді спеціаліста органу місцевого самоврядування?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 24 липня 2016, 19:01
Звідки: Украина, Марьинка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПРИЗНАЧЕННЯ РАНГУ В ОМС

fantom » 02 лютого 2017, 15:27

Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 15
З нами з: 31 січня 2017, 15:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Кировоградская область

Re: ПРИЗНАЧЕННЯ РАНГУ В ОМС

ndymchuk » 10 лютого 2017, 11:36

fantom написав:http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/306-2016-%D0%BF

Ця постанова поширюється на ОМС?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 74
З нами з: 24 січня 2016, 08:43
Дякував (а): 11 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Черновицкая область

Re: ПРИЗНАЧЕННЯ РАНГУ В ОМС

Марія Дмитрівна » 28 березня 2017, 08:58

В ОМС прийняли  спеціаліста юрисконсульта.ХТО присвоює йому ранг: селищний голова Розпорядженням чи сесія?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 23 квітня 2016, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Тернопольская область

Re: ПРИЗНАЧЕННЯ РАНГУ В ОМС

lubka » 28 березня 2017, 12:04

Стаття 15 ЗУ "Про службу в органах місцевого самоврядування": ... Ранги, які  відповідають  посадам третьої - сьомої категорії,
присвоюються  відповідно  сільським,  селищним,  міським  головою, головою обласної, районної, районної у місті ради.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 152
З нами з: 03 квітня 2015, 11:17
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 11 раз.
Регіон: Львовская область

Re: ПРИЗНАЧЕННЯ РАНГУ В ОМС

Марія Дмитрівна » 28 березня 2017, 21:57

Дякую вам, lubka
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 23 квітня 2016, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Тернопольская область

Re: ПРИЗНАЧЕННЯ РАНГУ В ОМС

GalinaS » 11 квітня 2018, 16:07

маю 9 ранг держслужбовця (за старим законом), пройшла за конкурсом в ОМС на категорію, яка передбачає12-14 ранг.Дзвонила в Укрдержнацслужбу, вони кажуть ранг встановлювати в межах категорії, т.е.12-14., а в регіональном управлінні кажуть що ранга може позбавити лише суд.Так що робити?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 20 березня 2018, 11:35
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Николаевская область

Re: ПРИЗНАЧЕННЯ РАНГУ В ОМС

ndymchuk » 16 квітня 2018, 10:50

Доброго дня! До якої категорії віднести посаду завідувача сектору селищної ради і який ранг присвоїти?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 74
З нами з: 24 січня 2016, 08:43
Дякував (а): 11 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Черновицкая область

Re: ПРИЗНАЧЕННЯ РАНГУ В ОМС

a80.kravchenko » 29 травня 2018, 10:24

Доброго дня!
Вагаюсь. Приймаємо особу на посаду 5 категорії, в колишньому вона працювала на держслужбі, та мала 8 ранг (іще за дії старого закону "Про державну службу"). Який ранг маємо присвоїти ми? залишити поза межами категорії 8 ранг, або присвоїти найнижчій 11 у межах 5ї категорії. Дякую
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 29 травня 2018, 09:33
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская область

Re: ПРИЗНАЧЕННЯ РАНГУ В ОМС

ndymchuk » 31 травня 2018, 09:53

a80.kravchenko написав:Доброго дня!
Вагаюсь. Приймаємо особу на посаду 5 категорії, в колишньому вона працювала на держслужбі, та мала 8 ранг (іще за дії старого закону "Про державну службу"). Який ранг маємо присвоїти ми? залишити поза межами категорії 8 ранг, або присвоїти найнижчій 11 у межах 5ї категорії. Дякую

       Такаж ситуація була в 2016 році, мені порадили залишати який є керуючись Прикінцевими положеннями ЗУ "Про службу в органах..." ми так і зробили, у мене є переписка роздрукована.  Проте  бувши в понеділок на семінарі по кадрових питаннях - тепер кажуть що це неправильно, треба було лише в межах категорії бо новий закон про держслужбу на нас не поширюється. Офіційних роз'яснень з мокрими печатками нема.  Радять  відповідно до абзацу другого пункту 3 Порядку присвоєння рангів державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 р. № 306, але.... ж Закон  "Про службу в ОМС"  має вищу юридичну силу і прикінцеві положення ніхто не відміняв і не вносились зміни?  що вони діють тільки на старий закон про держслужбу, і хіба постанова №306 діє на ОМС? 
        
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 74
З нами з: 24 січня 2016, 08:43
Дякував (а): 11 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Черновицкая область

Re: ПРИЗНАЧЕННЯ РАНГУ В ОМС

lubka » 21 червня 2018, 07:35

Лист Нацдержслужби щодо присвоєння рангу при переході з держслужби в ОМС.
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

ЛИСТ


від 07.03.2018 р. N 1815/10-18


Щодо співвідношення рангів державних службовців та рангів посадових осіб органів місцевого самоврядування
Національне агентство України з питань державної служби в межах повноважень розглянуло <...> лист <...> щодо співвідношення рангів державних службовців та рангів посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Ранги державним службовцям присвоюються відповідно до статті 39 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» (далі — Закон) та Порядку присвоєння рангів державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 306 (далі — Порядок).


Відповідно до частини другої статті 39 Закону встановлюються дев’ять рангів державних службовців.


Порядок присвоєння рангів державних службовців та співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями визначаються Кабінетом Міністрів України:


Співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями встановлюється для випадків призначення осіб, яким присвоєно такі спеціальні звання, на посади державних службовців, на яких може бути присвоєно нижчий ранг. У такому разі особі присвоюється ранг державного службовця на рівні рангу, який вона мала відповідно до спеціальних законів.


Пунктом 3 Порядку передбачено, що у разі призначення посадової особи органу місцевого самоврядування на посаду державного службовця, на якій може бути присвоєно нижчий ранг, особі присвоюється такий ранг державного службовця, який вона мала відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».


Враховуючи викладене, у разі призначення особи, яка має 5 ранг посадової особи місцевого самоврядування, на посаду державної служби категорії «В», їй має бути присвоєно 5 ранг державного службовця.


Відповідно до статті 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування присвоюються ранги у межах відповідної категорії посад.


Ранги присвоюються відповідно до займаної посади, рівня професійної кваліфікації, результатів роботи.


Пунктом 4 розділу VII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» визначено, що у разі переходу посадової особи органу місцевого самоврядування на державну службу рівнозначної чи нижчої категорії посад їй присвоюється ранг державного службовця на рівні рангу, який вона мала відповідно до цього Закону.


Вказане положення Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» застосовується при призначенні на державну службу особи, якій присвоєно ранг посадової особи місцевого самоврядування, а не навпаки.


Чинним законодавством не передбачено при переході особи з посади державного службовця на посаду в орган місцевого самоврядування присвоєння їй рангу посадової особи місцевого самоврядування на рівні присвоєного їй рангу державного службовця.


Таким чином, ранги посадовим особам місцевого самоврядування присвоюються в межах відповідної категорії посад в органах місцевого самоврядування.


Окремо повідомляємо, що листи міністерств, інших центральних органів виконавчої влади мають лише роз’яснювальний (інформаційний) характер і не встановлюють правових норм.


 


Заступник голови                                                                                           А. Заболотний


 
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 152
З нами з: 03 квітня 2015, 11:17
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 11 раз.
Регіон: Львовская область

Re: ПРИЗНАЧЕННЯ РАНГУ В ОМС

Кузя » 25 червня 2019, 13:38

Доброго дня. Посади головного бухгалтера і спеціаліста ІІ категорії землевпорядника сільської ради відносяться до 6 категорії чи я помиляюся?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 206
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Звідки: Рівне
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Ровенская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість