фінансування дитсадка у 2015 році

фінансування дитсадка у 2015 році

натали6324 » 30 березня 2015, 11:19

Підкажіть, будь ласка, чи може сільська рада дофінансовувати дитячий садок, якщо субвенції з районного бюджету не вистачає навіть на захищені статті? Якщо можу, то у яких випадках?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 30 березня 2015, 11:45
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Re: фінансування дитсадка у 2015 році

Надєєва » 03 квітня 2015, 07:58

наталі вільшана написав:Підкажіть, будь ласка, чи може сільська рада дофінансовувати дитячий садок, якщо субвенції з районного бюджету не вистачає навіть на захищені статті? Якщо можу, то у яких випадках?


Мінфін: про фінансування закладів освіти, культури в селах селищах, містах районного значення 02.04.15 Мінфін розяснив, що змінами, внесеними до Бюджетного кодексу України у грудні 2014 року (Закон України від 28.12.2014 № 79), передбачено, що повноваження, які визначаються функціями держави, а саме: утримання дитячих дошкільних закладів, палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля, інших клубних закладів та бібліотек, з бюджетів сіл, селищ та міст районного значення фінансуватись не будуть.

Водночас статтею 20 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу визначено, що в 2015 році з бюджетів сіл, селищ, міст районного значення можуть здійснюватися такі видатки за рахунок міжбюджетних трансфертів з районного бюджету, обсяг яких визначається за формулою, затвердженою відповідною місцевою радою. Якщо районна (міська) рада прийняла рішення про передачу коштів на здійснення таких видатків сільській, селищній, міській (міста районного значення) раді, у районному (міському) бюджеті затверджуються міжбюджетні трансферти з районного бюджету бюджетам місцевого самоврядування.

Також бюджетним законодавством не заборонено, за рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради, на утримання зазначених закладів спрямовувати власні надходження місцевих бюджетів. При цьому, міжбюджетний трансферт районному бюджету не передається, а на утримання закладу складається один кошторис видатків на загальну суму, яка включає обсяг субвенції та власні надходження бюджету.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/byudzhetn ... nachennya/
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 356
З нами з: 29 травня 2014, 07:02
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 9 раз.
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей