Виплати секретарю, який не обран

Виплати секретарю, який не обран

berezka_ubr » 28 жовтня 2015, 15:13

У нас буде новий секретар сільради. Зг. Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" :

2. Депутату місцевої ради, який працював у раді на постійній
основі, після закінчення таких повноважень надається попередня
робота (посада), а за її відсутності - інша рівноцінна робота
(посада) на тому самому або, за згодою депутата, на іншому
підприємстві, в установі, організації.

У разі неможливості надання відповідної роботи (посади) на
період працевлаштування за колишнім депутатом місцевої ради
зберігається, але не більше шести місяців, середня заробітна
плата, яку він одержував на виборній посаді у раді, що
виплачується з відповідного місцевого бюджету. У разі, якщо
колишній депутат місцевої ради має право на пенсійне забезпечення
або йому призначена пенсія за віком, по інвалідності, у зв'язку із
втратою годувальника, за вислугу років відповідно до закону, за
ним не зберігається середня заробітна плата, яку він одержував на
виборній посаді в раді. { Абзац другий частини другої статті 33 із
змінами, внесеними згідно із Законом N 575-V ( 575-16 ) від
11.01.2007 }

У нашого секретаря попередньої роботи немає, підприємство ліквідовано. і вона планує стати на облік до центру зайнятості. Як виплачувати ці 6 заробітних плат: одразу чи частинами? Тут на індексацію коштів не вистачає(((
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 131
З нами з: 31 січня 2013, 20:26
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Луганская область

Re: Виплати секретарю, який не обран

Федченко Леся » 29 жовтня 2015, 15:49

По-перше. Якщо підприємство, з якого звільнилася за п. 5 ст. 36 КЗпП (у зв'язку із переходом на виборну посаду)особа, обрана радою на посаду секретаря, ліквідоване - можна взяти довідку, що підтвердить це, у ЄДР.
По-друге. Написати заяву на ім'я керівника ОМС з проханням призначити виплату середнього заробітку за рахунок місцевого бюджету у зв'язку із неможливості працевлаштування за попереднім місцем роботи через ліквідацію юрособи.
По-третє. До заяви прикласти довідку з ЄДР, копію трудової книжки (для підтвердження, що ця особа не працює на даний час та не має права на будь-який вид пенсії).
Після цього керівник ОМС видає розпоряження про виплату середнього заробітку.
За вимогами ст. 33 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" ця виплата надається на строк не більше 6 місяців, але у разі працевлаштування особи у цей період або набуття права на будь-який вид пенсії виплата припиняється. Тож, виплачувати її маєте за фактичний час перебування цієї особи без роботи і пенсії. Наперед - ні в якому разі!
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 290
З нами з: 03 лютого 2014, 07:47
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Харків




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість