Виконання обов'язків старости

Виконання обов'язків старости

petros » 19 листопада 2015, 20:55

Допоможіть вирішити наступну проблему:
Згідно пункту 3 Прикінцевих положень Закону "Про добровільне об’єднання територіальних громад" у селах, селищах, в яких знаходилися органи місцевого самоврядування територіальних громад, що об’єдналися, обов’язки старости до обрання на перших виборах старости виконує особа, яка здійснювала повноваження сільського, селищного голови відповідної територіальної громади до об’єднання.
Сільський голова села N., повноваження якого припинилися на першій сесії об’єднаної територіальної громади, мав би виконувати повноваження старости села N.. Проте радою його затверджено заступником голови об’єднаної територіальної громади.
Чи може рада обрати (призначити) іншу особу (наприклад колишнього секретаря сільської села N. або бухгалтера), яка буде виконувати обов’язки старости села протягом періоду часу до обрання старости на перших виборах?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 15 березня 2015, 14:30
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Тернопольская область

Re: Виконання обов'язків старости

Федченко Леся » 24 листопада 2015, 12:00

У п. 3 Прикінцевих положень Закону "Про добровільне об’єднання територіальних громад" чітко вказана посадова особа, на яку покладається виконання обов'язків старости до обрання старост на перших виборах. Вважаю, що за таких обставин обов'язки старости на іншу особу покладати неможна.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 290
З нами з: 03 лютого 2014, 07:47
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Харків
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість