Встановлення окладу з 01.12.2015 року

Встановлення окладу з 01.12.2015 року

buxzb » 18 грудня 2015, 09:05

Згідно постанови 1013 підвищуються на 25 % посадові оклади працівників органів місцевого самоврядування, розміри яких затверджено додатками 48-55 до постанови КМУ №268. Відкриваємо додаток 51 (в нашому випадку) - посадовий оклад головного спеціаліста 624 грн, з урахуванням постанови №34 від 06.02.2008 року підвищуємо на 45 %, отримуємо 905 грн, повертаємося до постанови 1013 і збільшуємо ще на 25%, тобто 1131 грн. На виконання постанови №482 доводимо до мінімальної зарплати 1378 грн. В підсумку маємо посадовий оклад головного спеціаліста з 1 грудня 2015 року 1378 грн.
Враховуючи вищенаведене, лист Мінсоцполітики суперечить вимогам постанови 1013, так як нею вносяться зміни саме до додатків постанови №268, а не до постанови №482. Як раз на вимогу постанови 482 після чергового підвищення окладів на 25%, ми  повинні довести їх до мінімальної зарплати.
Оклади збільшуються тільки керівникам.
Хотілось би почути думку юристів з цього приводу. Які ж оклади ми повинні затвердити - згідно постанови 1013 чи листа мінсоцполітики?????
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 11
З нами з: 10 лютого 2015, 11:02
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Встановлення окладу з 01.12.2015 року

EVGENIY » 18 грудня 2015, 13:52

Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8449
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 93 раз.
Подякували: 1010 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Встановлення окладу з 01.12.2015 року

ТАНЯ8456 » 21 грудня 2015, 15:28

Ну и что здесь понятного? Что ничего не понятно! Вопрос в том что чем дальше нагнать суму индексации. Например бухгалтер сельского совета по ПКМУ №268 оклад 589грн.*1,45(повышение 2008г)+50% (надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи зг.ПКМУ №504 от27.05.2009г)*1,25=1601грн., теперь переходим к надбавкам и доплатам 55грн.-ранг и 15% выслуги итого получаем 1904.40грн.. Базовый месяц для индексации был июнь 2009г.согласно ПКМУ №504 от27.05.2009г потом в сентябре этого года оклад стал 1378.и соответственно потянуло за собой все остальное. И фиксированая сума индексации стала 1300грн. Как можно заплатить премию до сумы индексации, если премии платятся "в межах фонду оплати праці" в котором как всегда фонда нет и вообще у нас премии бывают раз год в декабре и то не всегда. В общей сложности я так понимаю что "пдарок" будет приятен тем кто в должность вступил не давно а для тех кто работает на своих должностях давно этот очень ударит.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 38
З нами з: 20 лютого 2013, 14:58
Звідки: Межевая
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: Встановлення окладу з 01.12.2015 року

Skay » 15 лютого 2016, 15:54

Щодо порядку підвищення посадових окладів посадових осіб місцевого самоврядування та службовців органів місцевого самоврядування у грудні 2015 року

роз'яснення екпертів Центру аналізу та розробки законодавства АМУ

Відповідно до абзацу другого пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» умови оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування визначаються органом місцевого самоврядування виходячи з умов оплати праці, встановлених для державних службовців відповідних категорій і схем посадових окладів згідно з додатками 48-54 і 57.

Посадові оклади у вказаних додатках застосовуються з підвищеннями їх розміру:

з 1 лютого 2008 р. на 45 відсотків відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2008 № 34;
з 1 грудня 2015 р. на 25 відсотків відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 № 1013.
Постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 №482 «Деякі питання оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів, що фінансуються з бюджету» передбачено норму про уточнення підвищення розміру посадового окладу за певної умови: коли розмір посадового окладу, визначений у встановленому порядку, є нижчим від розміру мінімальної заробітної плати.

На нашу думку таке підвищення розміру посадового окладу до рівня розміру мінімальної заробітної плати повинно застосовуватися у разі коли розмір посадового окладу, визначений відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268, від 06.02.2008 № 34, від 09.12.2015 № 1013, є нижчим від розміру мінімальної заробітної плати. Таке підвищення не може розглядатися як основне підвищення і повинно застосовуватися неодноразово як додаткове в залежності від ситуації (несвоєчасний перегляд Кабінетом Міністрів України розмірів посадових окладів відповідно до росту розміру мінімальної заробітної плати). Це дозволяє враховувати міжпосадові співвідношення у розмірах посадових окладів.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 11
З нами з: 14 січня 2016, 12:32
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Тернопольская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість