оренда комунального майна

Re: оренда комунального майна

marina76300 » 30 жовтня 2017, 11:30

Владислав Станкус написав:
marina76300 написав:Доброго дня! Підскажіть,якщо вищий навчальний заклад хоче здати в оренду обладнання. Орендарем при цьому  буде фонд Державного майна або вищий навчальний заклад?

Доброго ранку!
Ви мабуть мали на увазі хто буде орендодавцем?
В Вашому випадку орендодавцем буде вищий навчальний заклад, оскільки відповідно до ст.5 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» орендодавцями  є підприємства,  установи  та  організації  -  щодо  нерухомого майна,  загальна площа якого не перевищує 200 квадратних метрів на одне  підприємство,  установу,  організацію,  та  іншого  окремого індивідуально  визначеного  майна.

І ще таке питання. Якщо це обладнання знаходиться  в приміщенні ВНЗ, це буде оренда приміщення чи обладнання? Як розіміти надання в оренду обладнання, це якщо таке обладнання орендар використовує на своїй території?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 181
З нами з: 21 травня 2012, 10:22
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Re: оренда комунального майна

Владислав Станкус » 31 жовтня 2017, 08:16

marina76300 написав:
Владислав Станкус написав:
marina76300 написав:Доброго дня! Підскажіть,якщо вищий навчальний заклад хоче здати в оренду обладнання. Орендарем при цьому  буде фонд Державного майна або вищий навчальний заклад?

Доброго ранку!
Ви мабуть мали на увазі хто буде орендодавцем?
В Вашому випадку орендодавцем буде вищий навчальний заклад, оскільки відповідно до ст.5 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» орендодавцями  є підприємства,  установи  та  організації  -  щодо  нерухомого майна,  загальна площа якого не перевищує 200 квадратних метрів на одне  підприємство,  установу,  організацію,  та  іншого  окремого індивідуально  визначеного  майна.

Дякую! Я теж так розумію, а чи потрібно на це дозвіл Міністерства освіти і науки?

Доброго ранку! Законом "Про оренду державного та комунального майна" отримання такого дозволу не передбачено.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 575
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: оренда комунального майна

Владислав Станкус » 31 жовтня 2017, 08:17

marina76300 написав:
Владислав Станкус написав:
marina76300 написав:Доброго дня! Підскажіть,якщо вищий навчальний заклад хоче здати в оренду обладнання. Орендарем при цьому  буде фонд Державного майна або вищий навчальний заклад?

Доброго ранку!
Ви мабуть мали на увазі хто буде орендодавцем?
В Вашому випадку орендодавцем буде вищий навчальний заклад, оскільки відповідно до ст.5 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» орендодавцями  є підприємства,  установи  та  організації  -  щодо  нерухомого майна,  загальна площа якого не перевищує 200 квадратних метрів на одне  підприємство,  установу,  організацію,  та  іншого  окремого індивідуально  визначеного  майна.

І ще таке питання. Якщо це обладнання знаходиться  в приміщенні ВНЗ, це буде оренда приміщення чи обладнання? Як розіміти надання в оренду обладнання, це якщо таке обладнання орендар використовує на своїй території?

Доброго ранку ! Передача в оренду обладнання передбачає його використання орендарем на своїй території. В іншому випадку повинно бути 2 договори: на оренду приміщення та оренду обладнання.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 575
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: оренда комунального майна

marina76300 » 31 жовтня 2017, 09:03

Владислав Станкус написав:
marina76300 написав:
Владислав Станкус написав:
marina76300 написав:Доброго дня! Підскажіть,якщо вищий навчальний заклад хоче здати в оренду обладнання. Орендарем при цьому  буде фонд Державного майна або вищий навчальний заклад?

Доброго ранку!
Ви мабуть мали на увазі хто буде орендодавцем?
В Вашому випадку орендодавцем буде вищий навчальний заклад, оскільки відповідно до ст.5 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» орендодавцями  є підприємства,  установи  та  організації  -  щодо  нерухомого майна,  загальна площа якого не перевищує 200 квадратних метрів на одне  підприємство,  установу,  організацію,  та  іншого  окремого індивідуально  визначеного  майна.

І ще таке питання. Якщо це обладнання знаходиться  в приміщенні ВНЗ, це буде оренда приміщення чи обладнання? Як розіміти надання в оренду обладнання, це якщо таке обладнання орендар використовує на своїй території?

Доброго ранку ! Передача в оренду обладнання передбачає його використання орендарем на своїй території. В іншому випадку повинно бути 2 договори: на оренду приміщення та оренду обладнання.

Дякую за відповіді!
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 181
З нами з: 21 травня 2012, 10:22
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Re: оренда комунального майна

Владислав Станкус » 31 жовтня 2017, 09:05

Нема за що. Завжди радий допомогти.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 575
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Харьковская область

Поперед.


Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість