РЕЄСТРАЦІЯ/ЗНЯТТЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ

РЕЄСТРАЦІЯ/ЗНЯТТЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ

Коваленко Сергей » 12 січня 2017, 20:29

Добрий день!

У мене таке питання.  

Як бути, якщо батьки не зареєстрували протягом 3-х місячного терміну місце проживання дитини віком від 0-15 років.

Чи складається протокол або постанова на батьків?  
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 24 липня 2016, 19:01
Звідки: Украина, Марьинка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: РЕЄСТРАЦІЯ/ЗНЯТТЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ

Брусенцова Яна » 17 січня 2017, 14:50

Якщо йдеться про новонароджену дитину, то відповідно до Закону України "Про  свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" батьки або інші законні представники зобов'язані були зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження. Якщо цього не було здійснено, батьки підпадають під дію ст. 197 КпАП. У цьому випадку складається одразу постанова за умови дотримання положень ст. 158 КпАП.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Харків

Re: РЕЄСТРАЦІЯ/ЗНЯТТЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ

Нат » 12 лютого 2017, 23:41

вІТАЮ, проконсультуте і мене, якщо людина відписується через нас з іншого району і приписується у нас - я повинна заповнити повідомлення про зняття з реєстрації і відправити його за попереднім місцем реєстрації, зповнити талон про вибуття і прибуття, і зтягнути з людини держ. мито в однократному розмірі чи у подвійному7
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 82
З нами з: 05 березня 2012, 09:25
Звідки: Винница
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість