Облік та списання ТМЦ

Облік та списання ТМЦ

iren_possovet » 17 березня 2015, 11:43

Добрий день,підкажіть будь ласка,бюджетні установи в 2015 році якіутримуються за рахунок коштів місцевого бюджетутеж керуються такими документами як НП(С) БУ 121"Основні засоби" і 123 "Запаси" чи тільки установи які утримуються з державного бюджету?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 03 листопада 2014, 15:23
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Облік та списання ТМЦ

Крот Юлія » 17 березня 2015, 12:09

Згідно з п. 2 розд. І НП(С)БО 121 норми цього Національного положення (стандарту) застосовуються суб'єктами державного сектору. Аналогічну за змістом норму містить і НП(С)БО 123.

Суб'єктами державного сектору є розпорядники бюджетних коштів, Державна казначейська служба України та фонди загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування.

У свою чергу, розпорядник бюджетних коштів - це бюджетна установа в особі її керівника, уповноважена на отримання бюджетних асигнувань, взяття бюджетних зобов'язань та здійснення витрат бюджету (п. 47 ч. 1 ст. 2 БКУ).

Отже, всі бюджетні установи (незалежно від підпорядкування і джерел фінансування) при веденні бухгалтерського обліку мають керуватися НП(С)БО 121, НП(С)БО 123 та іншими Національними положеннями (стандартами) і Методичними рекомендаціями.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 982
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 25 раз.
Подякували: 138 раз.
Регіон: Харків




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей