списання грошової чекової книжки

списання грошової чекової книжки

Natalia82 » 30 квітня 2015, 12:49

На обліку (рахунок 331) обліковується грошова чекова книжка, яка не використовується в з,язку зі зміною банківської установи. Як правильно її списати?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 12 лютого 2015, 11:33
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: списання грошової чекової книжки

Крот Юлія » 30 квітня 2015, 17:36

Розрахункові чеки та чекові книжки згідно з п. 7.2 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою НБУ від 21.01.2004 р. № 22, належать до бланків документів суворої звітності. Тому списання чекової книжки слід проводити на підставі Акта списання використаних бланків суворої звітності (форма № СЗ-3), затвердженого керівником установи. Факт списання рецептурних бланків також слід відображати у прибутково-видатковій книзі (форма № СЗ-2) та картці-довідці (форма № СЗ-5).
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 982
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 25 раз.
Подякували: 138 раз.
Регіон: Харків




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей