природний убуток

природний убуток

LINAS » 17 березня 2014, 15:43

Чи має право бюджетна установа (інтернат) списати картоплю за нормами природного убутку за осінньо- зимовий період. Якщо має таке право, то за якими нормативно- правовими документами, та яким чином - помісячно, чи за весь осінньо-зимовий період навесні. Картопля була закуплена і частково вирощена підсобним господарством інтернату. Зберігається картопля в погрібах.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 02 квітня 2013, 14:05
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Re: природний убуток

Станкус Тетяна » 24 квітня 2014, 13:32

При визначенні норм продуктів харчування психоневрологічні інтернати мають керуватись посатновою КМУ "Про затвердження натуральних добових норм харчування в інтернатних установах, навчальних та санаторних закладах сфери управління Міністерства соціальної політики" від 13.03.2002 р. № 324. Але, цим нормативним документом, нажаль, не визначені норми природного убутку продуктів харчування.
Окремого нормативного документа, що визначає норми природного убутку продуктів харчування, конкретно для психоневрологічних інтернатів не існує.
В звязку з цим ваажаємо, що ви можете скористатись наказом Міністесртва торгівлі СРСР "Про затвердження норм природного убутку продовольчих товарів у торгівлі та інструкцій з їх застосування" від 02.04.87 р. № 88. 
До речі, фахівці Держфініспекції при визначенні результатів інвентаризації та меж природного убутку продуктів харчування користуються саме цим наказом (див. "Бюджетна бухгалтерія", 2008, № 39, с.23).
Ці норми визначають природний убуток овочів по порам року - літо, осінь, зима, весна.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Харьковская область
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron