АТТЕСТАТ

АТТЕСТАТ

Наталья Алексеевна » 20 березня 2014, 12:17

Студент техникума,который учится по госзаказу (бюджет), хочет получить аттестат про полное среднее образование. Кто должен оплатить затраты по его изготовлению,студент или техникум?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 20 березня 2014, 11:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: АТТЕСТАТ

Матвєєва Вікторія » 21 березня 2014, 07:59

Изготовление документов о полном среднем образовании осуществляют за счет бюджетных средств. Об этом сказано в п. 3 Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для изготовления выпускных документов об образовании, утвержденного постановлением КМУ от 30.03.2011 г. № 309.
Поэтому те лица, которые перечислены в этом пункте не должны оплачивать стоимость такого документа.
Подробнее об учете документов об образовании можете почитать в газете "Бюджетная бухгалтерия", 2014, № 8.
Востаннє редагувалось Матвєєва Вікторія в 25 березня 2014, 09:43, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1154
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 29 раз.
Регіон: Харків

Re: АТТЕСТАТ

Наталья Алексеевна » 24 березня 2014, 23:38

Спасибо.Я прочитала журнал №8.Но....
1. Цитирую п.3 ПКМУ №309:
"Бюджетні кошти спрямовуються на виготовлення свідоцтв про базову загальну середню освіту.атестатів про повну загальну середню освіту та бланків додатків до свідоцтва про базову загальну середню освіту та додатків до атестата про повну загальну середню освіту.свідоцтв про закінчення спеціальної загальноосвітньої школи(для дітей.що мають вади у фізичному чи розумовому розвитку).бланків похвальних листів"За високі досягнення у навчанні" та похвальних грамот"За особливі досягнення у вивченні окремих предметів". золотих медалей"За високі досягнення у навчанні".срібних медалей "За досягнення у навчанні" для ОСІБ.ЯКІ НАВЧАЛИСЯ ЗА КОШТИ ДЕРЖАВНОГО ТА МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ У ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ТА ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ.
ВИГОТОВЛЕННЯ ІНШИХ ДОКУМЕНТІВ ПРО ОСВІТУ.А ТАКОЖ ПРО ВЧЕНІ ЗВАННЯ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ОСІБ.ЯКІ ЇХ ОТРИМУЮТЬ.
Вот и получается что студенты техникума.которые учатся на бюджете.должны компенсировать техникуму затраты на изготовление аттестата и диплома.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 20 березня 2014, 11:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: АТТЕСТАТ

Матвєєва Вікторія » 25 березня 2014, 11:39

Дійсно, для осіб, які навчаються за кошти державного та місцевих бюджетів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, видача документів про освіту здійснюється за бюджетні кошти. Особи, які навчаються в інших навчальних закладах, при отриманні цих документів про освіту, повинні сплатити певну суму.
З огляду на це, студенти технікуму повинні оплачувати документи про освіту.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1154
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 29 раз.
Регіон: Харків



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей