Нужно ли стоимость окон списывать на увеличение ст-ти здания

Нужно ли стоимость окон списывать на увеличение ст-ти здания

Дёмина Татьяна » 06 серпня 2015, 09:13

Здравствуйте! Подскажите ,наше учреждение приобрело металопластиковые окна нужно ли их стоимость списывать на увеличение стоимости здания?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 06 листопада 2014, 14:36
Звідки: Украина, Павлоград
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: ОКНА

Крот Юлія » 06 серпня 2015, 10:58

Дёмина Татьяна написав:Здравствуйте! Подскажите ,наше учреждение приобрело металопластиковые окна нужно ли их стоимость списывать на увеличение стоимости здания?


Пунктом 1 розд. ІІІ НП(С)БО 121 "Основні засоби" чітко визначено: первісну вартість об’єктів основних засобів збільшують витрати на поліпшення об'єкта основних засобів (реконструкцію (реставрацію), модернізацію, добудову, дообладнання), якщо існує ймовірність отримання майбутніх економічних вигід та/або збільшення потенціалу корисності цього об'єкта.

Натомість витрати на утримання об'єкта основних засобів (проведення технічного нагляду, технічного обслуговування та ремонту), які здійснюються для відновлення або підтримання у належному стані об'єкта основних засобів, визнаються витратами звітного періоду, в якому вони були понесені.

Поруч із цим п. 2 розд. VI Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку основних засобів передбачено, що рішення про характер і ознаки здійснюваних робіт, тобто, чи спрямовані вони на підвищення техніко-економічних можливостей (модернізація, модифікація, добудова, дообладнання, реконструкція тощо) об'єкта, чи здійснюються для підтримання об'єкта в придатному для використання стані приймається керівником установи.

Однак на практиці витрати, пов'язані з придбанням та установленням металопластикових вікон, здебільшого відносять на витрати звітного періоду. Тому вважаю, що збільшувати в такому разі первісну вартість будівлі не потрібно.

Також зверніть увагу: відповідь директора Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Мінфіну на аналогічне питання нещодавно було опубліковано на сторінках нашої газети (див. "Бюджетна бухгалтерія", 2015 № 21).
Востаннє редагувалось Крот Юлія в 06 серпня 2015, 16:03, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 28 раз.
Подякували: 146 раз.
Регіон: Харків

Re: Нужно ли стоимость окон списывать на увеличение ст-ти зд

EVGENIY » 06 серпня 2015, 12:31

Дёмина Татьяна написав:Здравствуйте! Подскажите ,наше учреждение приобрело металопластиковые окна нужно ли их стоимость списывать на увеличение стоимости здания?

Обратите внимание на название темы! Я его исправил! Тема "Окна" никак не отражает ваш вопрос!! Это на будущее!!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8444
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 92 раз.
Подякували: 1007 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Нужно ли стоимость окон списывать на увеличение ст-ти зд

Дёмина Татьяна » 06 серпня 2015, 15:01

Спасибо за ответ.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 06 листопада 2014, 14:36
Звідки: Украина, Павлоград
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Нужно ли стоимость окон списывать на увеличение ст-ти зд

Крот Юлія » 06 серпня 2015, 16:02

Всегда пожалуйста
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 28 раз.
Подякували: 146 раз.
Регіон: Харків




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron