СТИПЕНДІЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

СТИПЕНДІЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Орт Богдан » 16 квітня 2019, 09:34

Доброго дня! Сесією міської ради було прийнято рішення про виплату стипендії спортсменам шкільного віку, підкажіть будь-ласка з якого КПК і якого КЕКВ здійснювати таку виплату і чи потрібно з неї утримувати податки (ПДФО і ВЗ) і здійснювати нарахування ЄСВ?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 25 квітня 2016, 09:44
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Re: СТИПЕНДІЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

oooollllaaaa » 14 травня 2019, 11:40

Доброго дня! КЕКВ 2730 КПК те по якому у вас прийнято відповідно програму (може бути і 5061 і 3242 і т.і.), а щодо оподаткування, я так зрозуміла, що оподатковується
Згідно з пп. 168.1.1 п. 168.1 ст. 168 Кодексу податковий агент, поняття якого визначено пп. 14.1.180 п. 14.1 ст. 14 Кодексу, що нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов'язаний утримувати податок і військовий збір із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену ст. 167 Кодексу, і ставку військового збору, встановлену пп. 1.3 п. 161 підрозділу 10 розділу XX Кодексу. Враховуючи зазначене вище, сума стипендії, виплату якої встановлено і обумовлено іншими, ніж закон, нормативно-правовими актами та дохід у вигляді матеріального заохочення спортсменів та їх тренерів за зайняті призові місця включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку як інші доходи та оподатковуються податком на доходи фізичних осіб та військовим збором на загальних підставах. Відповідно до Довідника ознак доходів, наведеного у додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 N 4, зазначені доходи відображаються у Податковому розрахунку за ф. N 1ДФ як інші доходи під ознакою доходу "127". ДФС ІПК від 27.02.2019 р. N 776/5/99-99-13-02-03-16/ІПК

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/podatky-ta-zbory/shchodo-opodatkuvannya-sum-stipendiy-materialnogo-zaohochennya/
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 18 травня 2012, 13:30
Звідки: Одесса
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Одесская Область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 1 гість