Щодо перерахування зарплати учням, які проходять практику

Щодо перерахування зарплати учням, які проходять практику

EVGENIY » 03 грудня 2019, 10:54

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ


ЛИСТ


від 21.06.2019 р. N 16-04-04/10629


Щодо перерахування зарплати учням, які проходять практику


(Витяг)


Державна казначейська служба України (далі - Казначейство) розглянула <...> звернення <...> щодо перерахування зарплати учням робітничих професій закладів професійно-технічної освіти, які проходять практику, та в межах компетенції повідомляє.
У разі, якщо відповідно до умов договору заробітна плата учнів закладу професійної (професійно-технічної) освіти, які проходять виробниче навчання та виробничу практику, перераховується підприємством на рахунок закладу професійної (професійно-технічної) освіти, то такі кошти повинні зараховуватися на небюджетний рахунок.
Для перерахування коштів з небюджетних рахунків клієнти подають органам Казначейства платіжні доручення на паперових та електронних носіях у кількості примірників, необхідній для всіх учасників безготівкових розрахунків (пункт 6 Порядку казначейського обслуговування небюджетних рахунків клієнтів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21.07.2014 р. N 770 <...>, далі - Порядок N 770).
У разі необхідності надання підтвердних документів для проведення платежів з небюджетних рахунків клієнтів у випадках, передбачених законодавчими та іншими нормативно-правовими актами, клієнти разом із платіжними дорученнями надають до органів Казначейства відповідні документи (абзац перший пункту 22 Порядку N 770).
<...>
 

Голова

Т. Слюз

Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8613
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 106 раз.
Подякували: 1111 раз.
Регіон: Харьковская областьХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей