Оподаткування стипендії КМУ для молодих вчених

Оподаткування стипендії КМУ для молодих вчених

sveta_mur » 24 жовтня 2014, 14:25

Чи треба оподатковувати стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених? Якщо так, то чи треба стягувати з неї ще й військовий збір?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 24 квітня 2014, 14:22
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Оподаткування стипендії КМУ для молодих вчених

Вітковська Ольга » 28 жовтня 2014, 17:49

Доброго дня!
Согласно п.п. «б» п.п. 165.1.1 ст. 165 НКУ сумма государственных стипендий Украины, назначенных законом, постановлениями Верховной Рады Украины, указами Президента Украины, не включается в состав его общего месячного (годового) налогооблагаемого дохода.
Таким образом, стипендия Кабинета Министров Украины, не подлежит обложению налогом на доходы вне зависимости от суммы такой стипендии.
не нужно удерживать с такой выплаты и военный сбор, поскольку она не является зарплатной.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей