Зарахування учнів до ПТНЗ із запізненням

Зарахування учнів до ПТНЗ із запізненням

ppl92 » 10 грудня 2014, 14:33

Добрий день! Підскажіть будь-ласка якщо учня зараховано до ПТНЗ із 20.09.2014 р., а не з 01.09.2014 р., то коли розпочинати виплату йому стипендії - із вересня чи із жовтня?. Якщо з вересня, то як виплачувати- повністю чи частково?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 47
З нами з: 21 липня 2014, 08:24
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: Зарахування учнів до ПТНЗ із запізненням

Вітковська Ольга » 10 грудня 2014, 17:08

це питання Порядком № 882 не врегульовано. Сказано тільки, що стипендії виплачують раз на місць.
точно можу сказати, чо пропорційної виплати стипендіїї законодавстом не передачено. Представники Міносвіти гшоворять, що треба виплатити в такому разі стипендію й в повному розмірі.
Вважаю, що такі питання слід прописати в вашому Положенні про виплату стипендії.
Крім того відповідно до п. 8 Порядку № 882 для вирішення питань з призначення та позбавлення академічної або соціальної стипендії (у тому числі спірних), надання матеріальної допомоги учням, студентам, курсантам вищого навчального закладу, заохочення кращих з них за успіхи у навчанні, участь у громадській, спортивній та науковій діяльності, навчальні заклади утворюють стипендіальні комісії.
ось хай вона й вирішує :)
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість