Військовий збір зі стипендії

Військовий збір зі стипендії

FunnyGirl » 28 січня 2015, 15:45

Чи є підставою для утримання та перерахування військового збору стаття з Податкового кодексу України? Якщо так, то з якого часу?

Відповідно до п.п. 1.2 п. 16 прим. 1 підрозділу 10 розд. XX Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI об’єктом оподаткування збором є доходи, визначені ст. 163 ПКУ. Згідно з п. 163.1 ст. 163 ПКУ об’єктом оподаткування резидента є: загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання). Об’єктом оподаткування нерезидента є: загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід з джерела його походження в Україні.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 24
З нами з: 25 січня 2014, 20:22
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Re: Військовий збір зі стипендії

Вітковська Ольга » 28 січня 2015, 15:59

да, военный сбор уплачиваем со стипендии, но с той,с которой уплачиваем НДФЛ
т.е. с части стипендии, которая превышает 1710
подробнее - в газете "бюджетная бухгалтерия",2015, № 4
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Військовий збір зі стипендії

Nata01091967 » 13 лютого 2015, 11:14

підскажіть, будь-ласка, де можна знайти "Бюджетну бухгалтерію" № 4 за 2015 р. у електронному вигляді? Дякую.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 58
З нами з: 05 грудня 2011, 10:25
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
cron