Депоненти

Депоненти

FunnyGirl » 05 березня 2014, 15:01

Депоненти по стипендії чи зарплаті після трьох років позовної давності мають обо"язково списуватись у дохід держави? Чи можливі виключення?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 24
З нами з: 25 січня 2014, 20:22
Звідки: Киев
Регіон: Киев

Re: Депоненти

Крот Юлия » 07 березня 2014, 16:26

У випадку, коли строк позовної давності минув (ст. 257 Цивільного кодексу України), суми заборгованості по депонованій заробітній платі та стипендії перераховуються до бюджету. При цьому на суму депонованої заробітної плати (стипендії) дебетується субрахунок 671 "Розрахунки з депонентами" та кредитується 642 "Інші розрахунки з бюджетом". При перерахуванні коштів до бюджету, дебетується субрахунок 642 "Інші розрахунки з бюджетом" та кредитується субрахунок 328 "Інші рахунки в казначействі". На цьому наголосило Держаказначейство в листі від 23.12.2005 р. N 07-04/2393-11338.
Жодних виключень щодо строку позовної давності для депонованої заробітної плати та стипендії чи порядку їх списання чинним законодавством не передбачено.
Більш докладно про порядок списання кредиторської заборгованості з балансу установи читайте на сторінках газети "Бюджетна бухгалтерія" (2013, № 42, с. 21).
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 04 березня 2014, 10:19




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей