Стипендія імені М.С. Грушевського

Стипендія імені М.С. Грушевського

LimaFire » 05 травня 2015, 13:22

Доброго дня. Підскажіть будь ласка, де знайти інформацію про розмір стипендії Грушевського. В постановах вказані ще старі дані в коефіцієнтах 3.75.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 10 липня 2014, 14:25
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Стипендія імені М.С. Грушевського

Вітковська Ольга » 05 травня 2015, 19:40

Доброго дня! скажить, а чому Ви вважаєте, що то старі дані? Постанова КМУ від 23 грудня 1996 р. N 1542, якою, зокрема встановлено й розмір стипендії ім. Грушевсього наразі чинна.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Стипендія імені М.С. Грушевського

LimaFire » 08 липня 2015, 12:19

Відповідь думаю знайшла, може комусь допоможе))
Постанова чинна, проте якщо врахувати коефіцієнт який там зазначений, стипендія виходить з нереально високою сумою. Він використовувався для стипендії до змін постановою 165 від 5 березня 2008, в якій встановили мінімальні розміри стипендії. Чомусь вони залишили пункти постанови 1542 від 23 грудня 1996 дієвими, але в 165 постанові прописали пункт 1 4 розмір іменних та академічних стипендій заснованих КМУ для III IV рівня 1100 грн. Відповідно академічна стипендії ім. С. Грушевського заснована КМУ 1100 гривень. Скоріш за все так правильно.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 10 липня 2014, 14:25
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Стипендія імені М.С. Грушевського

Вітковська Ольга » 08 липня 2015, 21:43

Якщо відкриємо постанову КМУ від 23 грудня 1996 р. N 1542, то бачимо:


3. Установити, що розмір академічної стипендії імені М. С. Грушевського дорівнює 3,75 мінімальної академічної стипендії студентів вищих навчальних закладів відповідного рівня акредитації.

4. Установити, що розмір іменних академічних стипендій, заснованих Кабінетом Міністрів України, дорівнює 3,125 мінімальної академічної стипендії учнів професійно-технічних, студентів вищих навчальних закладів відповідного рівня акредитації.

Як бачите відрізняє законодавство стіпендію ім. Грушевського та іменні стіпендії, засновані КМУ....


Проте погоджуся, питання спірне. І тут не обійтись без розїяснень представників Міносвіти.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Харьковская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість