Училище,кошти на харчування відраховувати зі стипендії(20%)?

Училище,кошти на харчування відраховувати зі стипендії(20%)?

Irina yyyy » 16 листопада 2015, 11:24

Доброго дня !!! Підскажіть будь- ласка постанову, у якій вказано, що з учнів які навчаються в улилищі потрібно, кошти на харчування відраховувати зі стипендії ( 20%) ???
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 03 червня 2015, 10:25
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: Училище,кошти на харчування відраховувати зі стипендії(2

Irina yyyy » 13 січня 2016, 17:16

:15::18:
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 03 червня 2015, 10:25
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: Училище,кошти на харчування відраховувати зі стипендії(2

Радькова » 25 лютого 2016, 11:18

п.16 порядок № 882 почитайте.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 33
З нами з: 04 вересня 2012, 08:35
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron