чи індексується мат допомога?

чи індексується мат допомога?

sveta_mur » 09 липня 2014, 14:57

Доброго дня! Підкажіть будь ласка: студентка з 01.07.2014 по 01.02.2015 по наказу іде в академічну відпустку, їй назначають щомісячну допомогу на цей період в розмірі 50 % від звичайної академічної стипендії. Питання: чи потрібно індексувати цю допомогу?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 24 квітня 2014, 14:22
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: чи індексується мат допомога?

Вітковська Ольга » 09 липня 2014, 15:29

Добрый день!
В п. 2 Порядка № 1078 материальная помощь, которую выплачивают на период академического отпуска, не названа среди объектов индексации.
Поэтому ее не индексируют
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей