Платні послуги у дитсадку

Платні послуги у дитсадку

fanny » 09 вересня 2015, 12:52

Доброго дня!
Така ситуація. Батьки заключили договір на платні послуги (на рік сума складе 1000 грн.).
Чи можуть вони розрахуватися за платні послуги надавши матеріали для ремонту класу?
Я вважаю, що ні. Бо це тоді буде бартер, і як оформляти потім що вони оплатили і не мають перед закладом боргу (брати з них заяву?) А от директор наполягає, що можуть, так як у калькуляцію послуг і річному плані закупівель ми забиваємо матеріали для ремонту, так чого не можуть одні батьки оплатити усю суму на матеріали (надавши ці матеріали), а інші на зарплату, наприклад. Як це пояснити посилаючись на Закон?
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 88
З нами з: 29 січня 2014, 15:17
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Re: Платні послуги у дитсадку

Владислав Станкус » 09 вересня 2015, 13:12

Доброго дня!
Розрахуватися за надання платних послуг шляхом придбання матеріалів для ремонту неможливо оскільки п.6 ст.45 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 р. № 2456-VI проведення розрахунків з бюджетом у негрошовій формі, у тому числі шляхом взаємозаліку, застосування векселів, бартерних операцій та зарахування зустрічних платіжних вимог у фінансових установах забороняється, за винятком операцій, пов'язаних з державним боргом, та випадків, передбачених законом про Державний бюджет України.
Для надання платних послуг розраховується калькуляція, в яку включаються усі витрати пов’язані з її наданням.
Кошти від надання платних послуг повинні спрямовуватись саме на покриття витрат пов’язаних з їх наданням у відповідності до затвердженої калькуляції (зарплата працівників, комунальні послуги, інше)
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 31 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Платні послуги у дитсадку

fanny » 09 вересня 2015, 16:23

Дякую!
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 88
З нами з: 29 січня 2014, 15:17
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Re: Платні послуги у дитсадку

Fedorova » 09 лютого 2016, 12:31

Підкажіть, будьласка! До дошкільного навчального закладу комунальної форми власності раз на місяць приїзжають різні "театри" та дають вистави дітям на платній основі. Чи законна така послуга в дитсадку, як вона має бути правильно оформлена, які є дозволені способи здійснення оплати за цю послугу батьками?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 09 лютого 2016, 12:15
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Платні послуги у дитсадку

musia2010 » 13 березня 2017, 15:08

Підскажіть як бути в такій ситуації. на початку року були затверджені доходи по кошторису по спецфонду від плати батьками за харчування, і розписані видатки тільки по КЕКВ 2230 на харчування. З 01.02.2017 року ввели плату за навчання, які зараховуються на той самий рахунок Казначейства. Проблема тепер затвердити кошторис на доходи і видатки по цим коштам, так як по довідці Казначейства Форми 7, нема перевищення доходів. Як бути в такій ситуації. Фін управління щось довго не може дати нормальну відповідь.
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 54
З нами з: 04 лютого 2014, 11:02
Звідки: Ровно
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Ровенская Область

Re: Платні послуги у дитсадку

Станкус Тетяна » 20 березня 2017, 16:55

Fedorova написав:Підкажіть, будьласка! До дошкільного навчального закладу комунальної форми власності раз на місяць приїзжають різні "театри" та дають вистави дітям на платній основі. Чи законна така послуга в дитсадку, як вона має бути правильно оформлена, які є дозволені способи здійснення оплати за цю послугу батьками?

Доброго дня! Ми докладно розглядали це запитання у консультаціїї "Театр у дитсадку: як оформити проведення вистав" (див. "Бюджетна бухгалтерія", 2016, № 10).
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Платні послуги у дитсадку

musia2010 » 08 лютого 2018, 10:53

Доброго дня, ми Дитячий садок. Надаємо платні послуги (гуртки). Скажіть будь-ласка, чи визначено десь механізм нарахування з/плати чи премії працівникам задіяних в організації цих послуг (не керівники гуртків- це я знаю), а такі працівники як бухгалтер , методист завгосп? Хто вирішує про їх з/пл. чи винагороду і в яких розмірах? А також хто вирішує та затверджує про винагороду самій завідувачці. ?
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 54
З нами з: 04 лютого 2014, 11:02
Звідки: Ровно
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Ровенская Область

Re: Платні послуги у дитсадку

Olga_K » 09 лютого 2018, 12:59

взагалі-то платні послуги організовують для того, щоб якось покращити матеріальну базу закладу(в основному це головна причина). тим більше, що за ці послуги платять власні кошти батьки. при розрахунку вартості враховується не тільки оплата праці, нарахування на фонд, а ще й всі витрати (знос м/цінностей, комун.послуги, матеріали для роботи гуртківців та ін.). якщо за підсумками по закінченню надання платних послуг вийшла економія і немає потреби або бажання витратити економію на мат.цінності-нараховуйте премію. не думаю, що батьки будуть в захваті від цього
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1182
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 93 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Платні послуги у дитсадку

musia2010 » 09 лютого 2018, 13:13

Дякую за відповідь, але я питала геть не про те. Це все я і так знаю. В мене є кошторис де чітко визначені цифри які я маю витратити на матеріальну базу та комун послуги. А також є цифра на заробітну плату, от в межах цієї цифри я задала питання, чи визначено десь механізм чи якісь обмеження для нарахування винагороди працівникам які задіяні в організації цих послуг.
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 54
З нами з: 04 лютого 2014, 11:02
Звідки: Ровно
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Ровенская Область

Re: Платні послуги у дитсадку

Olga_K » 09 лютого 2018, 13:19

я таких обмежень не зустрічала, у нас економіст при складанні кошторису ФОП збільшує на 5-10%(як преміальні). і в кінці навчального року за наявності економії нараховуються премії як працівникам, які безпосередньо ведуть заняття, так і деяким іншим, але які теж мають відношення до надання таких послуг. про це оговорено в Положенні про надання платних послуг
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1182
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 93 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Платні послуги у дитсадку

musia2010 » 09 лютого 2018, 13:28

дякую
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 54
З нами з: 04 лютого 2014, 11:02
Звідки: Ровно
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Ровенская Область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість