Застосування РРО

Застосування РРО

ПДЮТ » 11 листопада 2014, 17:43

Допоможіть, будь ласка. Чи може неприбуткова установа - Палац дитячої творчості продавати квитки на концертно-видовищні заходи без РРО?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 24 березня 2014, 16:50
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Надання платних послуг навчальними закладами

Станкус Тетяна » 12 листопада 2014, 11:14

В даному випадку РРО можна не застосовувати.
Згідно з п. 4 ст. 9 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг"  від 06.07.95 р. № 265/95-ВР реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при продажу проїзних і перевізних документів на залізничному (крім приміського) та авіаційному транспорті з оформленням розрахункових і звітних документів та на автомобільному транспорті з видачею талонів, квитанцій, квитків з нанесеними друкарським способом серією, номером, номінальною вартістю, а також при продажу білетів державних лотерей через електронну систему прийняття ставок, що контролюється у режимі реального часу центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, та квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 545
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Застосування РРО

Любов82 » 05 березня 2015, 10:01

Всім доброго дня. Підкажіть, будь -ласка, чи потрібно застосовувати РРО у ВУЗі, при здійсненні продажу у буфетах страв власного виробництва, купованих кондитерських виробів, придбаних безалкогольних напоїв? Дякую.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 47
З нами з: 05 березня 2015, 09:50
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Застосування РРО

Станкус Тетяна » 05 березня 2015, 15:31

Так, у вашому випадку РРО застосовувати потрібно.
Відповідно до п.1 ст.9 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг"  від 06.07.95 р. № 265/95-ВР РРО не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку.
У вашому ж випадку крім продукції власного виробництва проводиться ще й реалізація продукції стороннього виробництва, тому ця норма не діє
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 545
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Застосування РРО

Любов82 » 05 березня 2015, 15:50

Станкус Тетяна, дякую за відповідь
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 47
З нами з: 05 березня 2015, 09:50
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Застосування РРО

Станкус Тетяна » 05 березня 2015, 17:38

Любов, будь ласка!
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 545
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Застосування РРО

marina76300 » 24 квітня 2015, 15:06

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, чи потрібно застосовувати РРО при продажу власної друкованої продукції та наданні платних послуг по ксерокопіюванню у власному магазині?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 182
З нами з: 21 травня 2012, 10:22
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Киев

Re: Застосування РРО

Станкус Тетяна » 27 квітня 2015, 09:45

Доброго дня! Ви бюджетна установа?
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 545
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Застосування РРО

leovit » 06 травня 2015, 14:14

marina76300 написав:Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, чи потрібно застосовувати РРО при продажу власної друкованої продукції та наданні платних послуг по ксерокопіюванню у власному магазині?


Якщо ви юридична особа то на продаж власної продукції РРО вам не потрібен
При наданні послуг по ксерокопіюванню - потрібно використовувати РРО
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 06 травня 2015, 14:06
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Застосування РРО

nata69 » 07 травня 2015, 11:06

Чи потрібно територіальному центру при наданні платних послуг таких, як обслуговування вдома ,застосовувати РРО. Також ми беремо благодійні внески за деякі види побутових послуг(перукар,сантехнік)
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 58
З нами з: 19 вересня 2014, 08:00
Звідки: Луцк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Волынская Область

Re: Застосування РРО

Станкус Тетяна » 12 травня 2015, 10:59

Відповідно до п.1 ст.9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР (далі – Закон № 265) реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку.
До внесення змін до цього Закону, які почали діяти з 01.01.2015 р. було право використовувати РРО або прибуткові касові ордери щодо надходження плати за послуги. В новій же редакції Закону № 265 таке право залишилось лише щодо продукції, а на послуги вже не розповсюджується.
Отже, з 01.01.2015 р. приймати гроші просто в касу можна буде лише за продукцію власного виробництва – підприємствам, установам і організаціям усіх форм власності (крім підприємств торгівлі і громадського харчування).
Водночас, п.9 розд. ІІ «Прикінцеві положення» Закону № 265 звільняє до 1 липня 2015 року від санкцій за незастосування РРО при наданні послуг за готівку, але з проведенням розрахунків у касі з оформленням прибуткових касових ордерів.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 545
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Застосування РРО

nata69 » 25 травня 2015, 08:25

Підскажіть з чого і як починати встановлення РРО?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 58
З нами з: 19 вересня 2014, 08:00
Звідки: Луцк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Волынская Область

Re: Застосування РРО

EVGENIY » 25 травня 2015, 08:36

nata69 написав:Підскажіть з чого і як починати встановлення РРО?

https://buhgalter.com.ua/articles/gotiv ... acham-rro/
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 6924
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 8 раз.
Подякували: 51 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Застосування РРО

ВикторияЛ » 27 травня 2015, 13:05

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, якщо бюджетна стоматологічна установа надає платні послуги з зубопротезування чи потрібно використовувати РРО?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 27 травня 2015, 12:58
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Застосування РРО

EVGENIY » 27 травня 2015, 13:24

ВикторияЛ
Станкус Тетяна написав:Відповідно до п.1 ст.9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР (далі – Закон № 265) реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку.
До внесення змін до цього Закону, які почали діяти з 01.01.2015 р. було право використовувати РРО або прибуткові касові ордери щодо надходження плати за послуги. В новій же редакції Закону № 265 таке право залишилось лише щодо продукції, а на послуги вже не розповсюджується.
Отже, з 01.01.2015 р. приймати гроші просто в касу можна буде лише за продукцію власного виробництва – підприємствам, установам і організаціям усіх форм власності (крім підприємств торгівлі і громадського харчування).
Водночас, п.9 розд. ІІ «Прикінцеві положення» Закону № 265 звільняє до 1 липня 2015 року від санкцій за незастосування РРО при наданні послуг за готівку, але з проведенням розрахунків у касі з оформленням прибуткових касових ордерів.
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 6924
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 8 раз.
Подякували: 51 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Застосування РРО

EVGENIY » 27 травня 2015, 13:44

Державна фіскальна служба України 28 травня 2015 року з 14.00 до 16.00 у редакції журналу “Вісник. Право знати все про податки та збори” проведе сеанс „прямої” телефонної лінії на тему: „Застосування РРО. Готівкові розрахунки”. На запитання платників відповідатиме головний державний ревізор-інспектор відділу контролю за проведенням розрахункових операцій організації та координації фактичних перевірок Управління перевірок з окремих питань Департаменту податкового та митного аудиту Ошкало Володимир Анатолійович.

Усі бажаючі можуть поставити свої запитання за номером „гарячої” телефонної лінії: (044) 501-06-42.
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 6924
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 8 раз.
Подякували: 51 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Застосування РРО

leovit » 03 червня 2015, 08:03

Я так понимаю фраза
Отже, з 01.01.2015 р. приймати гроші просто в касу можна буде лише за продукцію власного виробництва – підприємствам, установам і організаціям усіх форм власності (крім підприємств торгівлі і громадського харчування).
для предпринимателей не работает??? Т.е если ФОП производитель скажем скрепок, то ему нужно использовать РРО?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 06 травня 2015, 14:06
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Застосування РРО

Станкус Тетяна » 03 червня 2015, 13:43

При прийнятті грошових коштів за продукцію власного виробництва застосовувати РРО не потрібно.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 545
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Застосування РРО

leovit » 08 червня 2015, 13:02

Станкус Тетяна написав:При прийнятті грошових коштів за продукцію власного виробництва застосовувати РРО не потрібно.


1) при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва
підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності -- почему тогда не сказано о физлицах предпринимателях???
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 06 травня 2015, 14:06
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Застосування РРО

Культура-zv » 09 червня 2015, 12:25

чи потрібно бюджетній неприбутковій установі використовувати РРО для історичного музею?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 121
З нами з: 10 липня 2012, 14:49
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Далі


Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість