Використання коштів від оренди рухомого майна

Використання коштів від оренди рухомого майна

ІринаАнатолівна » 15 липня 2015, 09:15

Підскажіть будь ласка чи є постанова в замін постанови 659 від 17.05.2002р. "Про затвердження переліку груп власних надходжень бюджетних установ, вимог щодо їх утворення та напрямів використання". А саме мене цікавить на які цілі можна витрачати кошти, які надійшли нам від оренди рухомого майна?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 45
З нами з: 25 листопада 2014, 16:19
Звідки: Київ
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Використання коштів від оренди рухомого майна

Станкус Тетяна » 15 липня 2015, 10:02

На заміну 659 постанові прийшов п. 4 ст. 13 Бюджетного кодексу України. Так, згідно з цим пунктом визначено, що плата за оренду майна бюджетних установ відоситься до третьої підгрупи першої групи власних надходжень бюджетних установ. Кошти цієї підгрупи можна витрачати на утримання, облаштування, ремонт та придбання майна бюджетних установ.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 7 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Використання коштів від оренди рухомого майна

ІринаАнатолівна » 15 липня 2015, 11:33

Дякую Вам за відповідь
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 45
З нами з: 25 листопада 2014, 16:19
Звідки: Київ
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Використання коштів від оренди рухомого майна

Станкус Тетяна » 15 липня 2015, 13:40

Будь ласка!
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 7 раз.
Регіон: Харьковская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість