Платні послуги в бібліотеках

Платні послуги в бібліотеках

cash » 17 листопада 2015, 11:33

Все ли платные услуги, которые перечисленные в постанове КМУ от 12.12.2011 №1271 может давать районная библиотека?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 22 квітня 2013, 11:26
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Re: Платні послуги в бібліотеках

Владислав Станкус » 17 листопада 2015, 12:50

Доброго дня!
Безумовно, види платних послуг, визначені постановою КМУ від 12 грудня 2011 р. N 1271 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності» (далі – Перелік) можуть надаватися усіма закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності, до яких до речі відносяться і бібліотеки.
Проте, слід мати на увазі, що окремі послуги передбачені Переліком, виходячи з їх суті, не можуть бути надані бібліотекою.
Зокрема, до таких послуг можливо віднести:
- обслуговування екскурсійних груп і окремих відвідувачів на територіях та у приміщеннях музеїв, під час огляду експозицій, виставок (п.12 Переліку) - можуть надаватися виключно музеями;
- прокат музичних інструментів, культурно-спортивного і туристичного інвентарю, сценічних костюмів, взуття, театрального реквізиту (п.23 Переліку) – необхідно мати ці цінності на балансі, що не природно для бібліотек.
Також, хотілось би зазначити, що для надання бібліотекою послуг, передбачених Переліком, крім послуг визначених п.14 та тих, що по суті не можуть бути надані бібліотекою, необхідно мати виробничі потужності, людські ресурси та спеціально призначені і обладнані приміщення.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 43 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Платні послуги в бібліотеках

cash » 17 листопада 2015, 12:56

Вопрос в чём, мы хотим открыть на базе библиотек группы эстетического образования (подготовка к школе, танцы, английский и тп), есть свободные площади (читальные залы). Что для этого надо
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 22 квітня 2013, 11:26
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Re: Платні послуги в бібліотеках

Станкус Тетяна » 17 листопада 2015, 13:21

Но в штате библиотек нет соответсвующих педагогов. На штатные нормативы по специальному фонду сметы распространяются теже нормы, что и по общему.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 8 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Платні послуги в бібліотеках

cash » 17 листопада 2015, 15:52

Станкус Тетяна написав:Но в штате библиотек нет соответсвующих педагогов. На штатные нормативы по специальному фонду сметы распространяются теже нормы, что и по общему.

Татьяна, а можете более подробней объяснить что Вы имеете ввиду под фразой "На штатные нормативы по специальному фонду сметы распространяются теже нормы, что и по общему"
И может ли быть такой вариант - педагоги будут работать по ЦПХВ
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 22 квітня 2013, 11:26
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Re: Платні послуги в бібліотеках

Станкус Тетяна » 18 листопада 2015, 10:22

Примірні штатні нормативи затверджені наказом Мінфіну "Про затвердження примірної структури та примірних штатних розписів комунальних бібліотек" від 22.08.2012 р. № 900. Я мала на увазі те, що норми, за якими затверджується штатний розпис за загальним фондом кошторису поширюються і на спеціальний фонд.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 8 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Платні послуги в бібліотеках

Оксана7278 » 25 лютого 2016, 14:35

Доброго дня! Допоможіть будь ласка розібратися з наказом від 01.12.2015 року № 1004/1113/1556 "про затвердження порядку визначення вартості та надання платних послуг закладами культури....." Не можу зрозуміти тепер директори закладів культури самі повинні проводити розрахунки і самі ж затверджують ці розрахунки своїм наказом. У нас централізована бухгалтерія управління, то відповідно такі розрахунки буде затверджувати начальник? На сьогоднішній день у нас розрахунки вартості платних послуг згідно переліку затверджені рішенням виконавчого комітету за погодженням управління економіки. Дякую!
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 87
З нами з: 04 грудня 2014, 13:19
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская область

Re: Платні послуги в бібліотеках

MaRRi » 30 квітня 2016, 10:00

Доброго дня! Я в нашому управлінні платні послуги затверджувались наказом управління щороку. Поясніть, будь ласка, чи потрібно затверджувати розрахунок платних послуги рішенням міської ради або виконкому У зв’язку з набранням чинності наказу 01.12.2015  № 1004/1113/1556? Дякую!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 05 січня 2016, 19:08
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая область

Re: Платні послуги в бібліотеках

Profibibl » 07 лютого 2018, 12:57

Доброго дня!
Сьогодні при бібліотеці діє новостворений Туристичний інформаційний центр. Чи може відноситись продаж сувенірної продукції до платних послуг, які визначені постановою КМУ від 12 грудня 2011 р. N 1271 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності».
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 07 лютого 2018, 12:51
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Тетяна-бух і 1 гість