Використання батьківської плати школи естетичного виховання

Використання батьківської плати школи естетичного виховання

ррррррр » 17 березня 2016, 16:28

Плата за навчання дітей в школі естетичного виховання 1 підгрупа власних надходжень плата за послуги зараховуєься на спеціальний рахунок и направляється в першу чергу на виплату заробітної плати  викладачів (2 викладача або 1 викладач в нас іде по спецфонду) так як за загальним фондом не вистачає на зарплату коштів. Чи маємо ми право кошти спецфонду направляти на придбання музичних інструментів а не на зарплату, так дуже требує керівництво (вони на сесії райради добавлять на ФОП по заг. фонду)? Згідно яких нормативних документів так можна робити? Адже згідно ст. 13 БКУ придбання нових необоротних активів та майна можна лише за рахунок надходжень до спецфонду від оренди та реалізації майна 3 і 4 підгрупа першої групи надходжень. Допоможіть будь ласка у вирішенні цього питання дуже, дуже потрібно.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 178
З нами з: 04 грудня 2014, 15:53
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: Використання батьківської плати школи естетичного виховання

EVGENIY » 22 березня 2016, 14:46

Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8451
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 97 раз.
Подякували: 1011 раз.
Регіон: Харьковская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість