Клінічні дослідження ПДВ

Клінічні дослідження ПДВ

ВикторияЯ » 25 квітня 2016, 21:33

Бюджетна установа отримує плату за проведення клінічних досліджень у валюті, зареєстрована як платник ПДВ. Чи необхідно нараховувати ПДВ на ці суми?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 41
З нами з: 27 березня 2016, 18:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Клінічні дослідження ПДВ

Матвєєва Вікторія » 26 квітня 2016, 09:33

При вирішення  питання:  чи обкладаються ПДВ ті чи інші платні послуги, які надають заклади охорони здоров’я, необхідно керуватися п.п. 197.1.5 ст. 197 ПКУ.
Так, звільнені від оподаткування операції з постачання послуг з охорони здоров’я закладами охорони здоров’я, що мають ліцензію на постачання таких послуг, а також постачання послуг реабілітаційними установами для інвалідів та дітей-інвалідів, що мають ліцензію на постачання таких послуг відповідно до законодавства.
Також у цьому підпункті наведено послуги, на які не поширюється звільнення від оподаткування ПДВ. 

У Вашій ситуації  особливу увагу необхідно звернути на послугу, що зазначена в абз. «е» п.п. 197.1.5 ПКУ, а саме: проведення за заявкою замовника токсиколого-гігієнічних, медико-біологічних, санітарно-гігієнічних, фізіологічних та інших обстежень з метою визначення безпеки продукції для здоров'я людини.
Тому якщо послуги з клінічних досліджень є різновидом таких послуг, то такі платні послуги, які надаються закладами охорони здоров’я, необхідно оподатковувати ПДВ за ставкою 20 %.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 135 раз.
Регіон: Харків

Re: Клінічні дослідження ПДВ

ВикторияЯ » 26 квітня 2016, 11:49

Дякую!
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 41
З нами з: 27 березня 2016, 18:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість