Надання платних послуг музичними школи

Надання платних послуг музичними школи

buxokoz » 26 серпня 2014, 15:08

Будь ласка : Яка законодавча база регламентує встановлення батьківської плати за навчання на музичних інструментах у Дитячій музичній школі (комунальний заклад)?Це є платною послугою чи ні ?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 29 травня 2014, 10:26
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Надання платних послуг навчальними закладами

Станкус Тетяна » 01 вересня 2014, 10:36

Діяльність таких навчальних закладів регламентується Положенням про початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад (школу естетичного виховання), затвердженим наказом Мінкультури від 06.08.2001 р. № 523 (далі — Положення № 523). Зокрема, п.п. 1.1 цього Положення визначено, що початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади (школи естетичного виховання: музична, художня, хореографічна, театральна, хорова, мистецтв тощо) є початковою ланкою спеціальної мистецької освіти, належать до системи позашкільної освіти, засновуються органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування на державній та комунальній формах власності.
Відповідно до Переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності,
затвердженого постановою КМУ від 27.08.2010 р. № 796 проведення освітньої діяльності понад обсяги, установлені навчальними планами, з видачею або без видачі відповідних документів про освіту, курсів, гуртків, факультативів (зокрема, іноземних мов, комп’ютерної підготовки, гри на музичних інструментах, хореографії, образотворчого мистецтва, стенографії, машинопису, крою та шиття, оздоблення приміщень, агротехніки, зоотехніки, підготовки водіїв) за науковим, технічним, художнім, туристичним, екологічним, спортивним, оздоровчим та гуманітарним напрямами, семінарів, практикумів з підготовки кадрів для дитячого та молодіжного туризму є платною послугою.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 545
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Надання платних послуг музичними школи

solovey » 16 листопада 2015, 13:54

Какая законодательная база регламентирует платные услуги в музыкальной школе в хозрасчётных группах? Как ведётся бухгалтерский учёт в этих группах? Где можно узнать?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 47
З нами з: 23 січня 2014, 16:43
Звідки: Богуслав
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская Область

Re: Надання платних послуг музичними школи

solovey » 18 листопада 2015, 10:36

Мне кто-нибудь ответит?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 47
З нами з: 23 січня 2014, 16:43
Звідки: Богуслав
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская Область

Re: Надання платних послуг музичними школи

Станкус Тетяна » 18 листопада 2015, 10:59

В газеті "Бюджетна бухгалтерія", 2014, № 40, с. 14 була стаття "Надання платних послуг закладами позашкільної освіти", в якій були визначенні всі питання щодо наданя платних послуг такими закладами та наведений конкретний приклад розрахунку послуг.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 545
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість