Аспекти надання платних послуг закладами культури. Нюанси використання коштів спецфонду

Аспекти надання платних послуг закладами культури. Нюанси використання коштів спецфонду

Гелон » 08 квітня 2019, 19:17

Бюджетна установа сфери культури (історико-культурний заповідник, неприбуткова установа) при затвердженні переліку платних послуг зіткнулся з рядом проблем.
1. При розрахунку вартості екскурсії чи потрібно до калькуляції включати роботу наукового співробітника (виконує функції екскурсовода згідно посадової інструкції). Науковий співробітник отримує заробітну плату по загальному фонду, через що і виникають сумніви. Якщо до калькуляції включати оплату роботи наукового співробітника, як того вимагає законодавство, то як використовувати кошти, що надійдуть за роботу науковця? Оплачувати премією? Надбавкою? Чи можемо використовувати на інші цілі?
2. Та ж сама ситуація з оплатою роботи водія коли надаємо транспортні послуги. Чи включати роботу водія до калькуляції, коли він обліковується в штатному розписі по загальному фонді? Якщо включати, то як можна ці кошти потім використовувати, вірніше - на що буде правильно спрямувати? Знову ж таки на премію чи надбавку водію?
3. Які ще статті витрат доцільно включити до калькуляції пр наданні транспортних послуг, крім витрат на паливо, добових водію, зарплати (?)
4.  Чи можемо продавати книги (збірники), пов'язані з діяльністю установи та видані за кошти загального фонду?
5. Маємо на балансі інвентар, який користується попитом у потенційних орендарів: квадрокоптер, тахеометр,ін. Як прорахувати вартість надання в оренду, наприклад, квадрокоптера (вартість його - 52 тис. грн.) за день чи годину?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 08 квітня 2019, 18:53
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская областьХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість