Чи потрібно дооцінювати вартісь земельної ділянки?

Чи потрібно дооцінювати вартісь земельної ділянки?

Софія Ткачук » 18 вересня 2014, 10:10

В 2010 році була здійснена експертна оцінки землі, по такій вартості обліковуєть ця ділянка. В 2014 році була зроблена грошова оцінка землі, і вона більша від експертної оцінки землі. Чи потрібно збільшувати вартість земельної ділянки на цю різницю?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 25
З нами з: 04 березня 2014, 09:10
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Чи потрібно дооцінювати вартісь земельної ділянки?

Штефан » 18 вересня 2014, 10:55

Непотрібно , в балансі відображається тільки експертна оцінка
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 22
З нами з: 16 вересня 2014, 10:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Чи потрібно дооцінювати вартісь земельної ділянки?

Софія Ткачук » 18 вересня 2014, 11:23

В яких нормативних документах це прописано?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 25
З нами з: 04 березня 2014, 09:10
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Чи потрібно дооцінювати вартісь земельної ділянки?

Штефан » 18 вересня 2014, 20:37

грошова оцінка це для звітів , а еспертна для балансу
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 22
З нами з: 16 вересня 2014, 10:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Чи потрібно дооцінювати вартісь земельної ділянки?

Брусенцова Яна » 19 вересня 2014, 12:19

Софія, ось Вам підтвердження, закріплене в Законі України "Про оцінку земель" від 11.12.2003 р. № 1378-IV. Відповідно до ст. 13 цього Закону експертна оцінка земельних ділянок проводиться, зокрема, у разі відображення вартості земельних ділянок та права користування земельними ділянками у бухгалтерському обліку відповідно до законодавства України. Отже, зарахування на баланс земельної ділянки повинно проводитися за експертною грошовою оцінкою.

В той час, як нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться у разі:
визначення розміру земельного податку;
визначення розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності;
визначення розміру державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом;
визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва;
розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель;
відчуження земельних ділянок площею понад 50 гектарів, що належать до державної або комунальної власності, для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд (все та ж ст. 13 Закону України "Про оцінку земель".
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Харків



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість